Polecane posty

mariusz(ZDUN)    327

przyciski na błotnikach zawsze będą działały bo one ne mają nic wspulnego z EHRem!! nie wiem czy sobie poradzisz możesz sprawdzić jeszcze alternator tylko nie pochrzań tam nic bo naprawa kmputera może być droższa niż wezwanie mechanika


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzik121    0

Siema mam pytanie co może być nie tak jeśli w moim mf 3060 gdy przełączę przełącznik góra/duł od podnośnika to te "kontrolki" przy tym przełączniku obie świecą a podnośnik nie podnosi(gdy jadę po wertepach to przygasają a jak stoję to świecą mocno)przyciskami z błotnika też nie podnosi. Wszystko inne działa

Dzisiaj wyjąłem ten czujnik http://iv.pl/images/...85374639978.jpg i gdy go wyjełem i wciskałem to gdy przełącznik byl do góry to kontrolki gasły a gdzy przełącznik do dołu to juz sie świeciły.

 

Tylko w mf 3060

 

 

 

@@ Już naprawione wymieniłem panel EHR i wszystko działa

Edytowano przez Tadzik121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu2007    0

dziękuje erni16pl ( napęd po odpaleniu jest zawsze włączony automatycznie)

 

-jak jest włączony automatycznie to jak mam go wyłączyć (kontrolka się nie świeci) to raczej nie powinien być włączony

-jak mam uzupełnić olej w piaście i jaki czy smarem przez kalamitki

-który elektrozawór do napędu i do biegów (żółw zając)

Edytowano przez grzesiu2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni16pl    1

sprawdź czy jest prąd na tej kontrolce

olej w piaście to przez ten korek koło koła od środka ciągnika

a elektrozawory to ten najniżej na deklu to chyba 4x4 ale wystarczy przetrzeć dekiel i tam wszystko pisze w skrótach koło każdego elektrozaworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu2007    0

olej do piasty dolałem odkręciłem śrube 24 kluczem tylko ile tego oleju ma być gdzie jest jakaś miarka

jeszcze jeden poważny problem wyjechałem w pole i po jakimś czasie jazdy zanikły mi biegi coś w skrzyni nie morze w skoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni16pl    1

tego oleju ma być jakieś 0,5l poszukaj w tematach tam gdzieś pisze o pojemności układów

tylko go nie holuj za szybko bo te skrzynie z massey-a są wrażliwe na holowanie, jakie są objawy tego braku biegów, co się dzieje, całkowity brak reakcji na cokolwiek? najlepiej odkręć dekiel z prawej strony ten do którego idą wajchy zmiany biegów i może coś zobaczysz bo na odległość to ciężko coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu2007    0

odkręciłem mechanicznie ok tylko wydaje mi się że jest zadurzy luz (prawie 1cm)między widełkami a sprzęgłem przesuwnym od zmiany biegów przód-tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZiekuje Wszystkim użytkownikoam za odpowiedz w tym temacie, Podnośnik już dzaiała świecioła sie kontrolka podnoszenia podnośnika w góre, problem tkwił w zakleszczonym guziku w PRAWYM błotniku którego nigdy nie używałem osobiścia, ktoś kiedyś musiał to wciśnać i nie odbił. Jeszcze raz dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj