arek1990

MYJKA CIŚNIENIOWA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Mam rozumieć że osoba kupująca produkty z popularnym logiem jest niedouczonym kretynem? Ciekawe założenie...

 

A z Tobą jak jest, też jesteś niedouczonym kretynem bo przypadkiem kupiłeś sobie samochód popularnej marki, a tel komurkowy który masz w kieszeni jest wyprodukowany przez nokie czy samsunga? Jeśli tak to według Twojej własnej teori jesteś kretynem a według mojej dodatkowo hipokrytą. Ale jednej rzeczy nie mogę pojąć, po jakiego ciorta i w jaki sposób dałeś się w to wszystko wmanipulować i teraz razem ze mną dokładasz się do reklam. Dobrze że przynajmniej markę karcher puściłeś bokiem.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja kupiłem Karchera HD, zamiast np. Kranzle tylko dla tego, że nie będę później szukał serwisu gdzieś daleko, a tak się składa, że tylko Karcher ma serwis w pobliżu.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub193000    0

zobaczysz ile będziesz płacił za ten serwis a wracając do poprzedniej odpowiedzi to było tylko porównanie jeżeli nie umiesz mysleć to nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

witam mam pytanie do znawców tematu , nie wiem czy moje wymagania nie są za wysokie lub nie ekonomiczne . chciałbym kupić myjkę ciśnieniowa na gorącą wodę taką prosto z bojlera około 80 stopni Celsiusza , albo z podgrzewaczem na prąd . bo moim zdaniem taka myjka będzie mniejszych gabarytów , łatwiejsza i poręczniejsza w codziennym użytkowaniu . myjka ma służyć do mycia ciągnika a czasem samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Z tego co napisałeś, to odpowiednia będzie myjka zimnowodna, większość może pracować z wodą o temp. do 60 st. C.

Z drugiej strony najtańsze myjki z podgrzewaczem to wydatek rzędu 10000 zł.

Do takich zastosowań jakie podałeś zimna woda wystarczy, a temperaturę skutecznie zastąpi detergent, np. DIMER, wyjdzie na pewno taniej niż podgrzewacz olejowy.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wegorz7012    0

Krechner to dobra firma i nie bez powodu wyrobiła sobie uznanie na rynku, ale jest wiele innych firm, które produkują dobre myjki. Te od firmy Ehrle również spisują się fantastycznie, a można je nie raz mieć za mniejsze pieniądze. Jakby ktoś zastanawiał się nad zakupem myjki, to proponuję zajrzeć tutaj: http://myjnie.agapit.pl/oferta/maszyny-wysokocisnieniowe i można wybrać coś fajnego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

panowie jaka myjkę wybrać karcher k3 czy k4 a może jakoś inna markę np bosche do 900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Jak dla mnie to ani k3 ani k4, nie oszukujmy sie spinacie sie nie wiadomo o co .Nowy Karcher to już nie to samo co kiedyś,dzisiaj patrzą na to aby nabijać sobie kieszenie kasą za serwis. Głupia wymiana ,modułu sterującego to ok.3 koła ,masakra. Jesli chcesz małą myjkę kup sobie Karchcera tzw. Farmera i bedziesz zadowolony. Karcher zbudował sobie renomę na seriach HDS czy professional. Dzisiaj już nie robią takich mocnych myjek jak kiedys ,nie oszukujmy sie i bez spin


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do myjek posiadam stihla 163 jak narazie jestem zadowolony ale ostatnio miałem motopompę do mycia rozrzutnika nic pięknego żadna myjka moim zdaniem ze zastąpi efektu końcowego oczywiście musimy posiadać jakiś staweczek lub głęboki rowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj