Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz3060

ehr nie działa mf 3060 prosze o porady bo juz sam niewiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateusz3060    0

Po odpaleniu ciagnika jest ładowanie awaryjnie podnosi kostki ktore znalazłem przeczyszczone po odpieciu ehr jest prad w dwuch kablach bezpieczniki dobre czego to moze byc przyczyna no i na blotnikach przyciski tez nie działaja ehr nie wlaczy sie nawet na sekunde z ogledzin kabli wszystko jest ok prosze o porady mecze sie z tym juz od jesieni i nikt mi jeszcze nie pomógł

Edytowano przez mateusz3060

mirro    209

No i d.. blada bo po zapaleniu silnika ma być na dwu stykach złącza! Dalej nie masz prądu.

Wiadomość z agroFakt.pl

micro16    21

No wlasnie po zapaleniu i zniknieciu kontrolki ladowania prad powinien byc na dwoch a nie na jednym

mateusz3060    0

wszystko działa jak nalezy oprócz ehr tzn ze albo od akumulatora prad nie dochodzi albo od alternatora mam jeszcze jedno pytanie kto ma 3060 lub miał doczynienia lub ma schemat to jak powinny byc podłaczone kable do przełącznika bo nie jestem pewien czy sa dobrze podłaczone

chodzi mi o przełącznik góra dół

mateusz3060    0

mam jeszcze jedno pytanie mogłby ktos sprawdzic kto ma 3060 a najlepiej zrobic zdjecie jak sa podłaczone te 5 kabli pod przełącznik gora/dół zdjecia pod pytanko lub na gg: 13323010

sznajdik    131

No trochę to podejrzane ale czemu nie można obejrzeć jeśli jesteś nim zainteresowany to myślę że wart uwagi

Tadzik121    0

Siema mam pytanie co może być nie tak jeśli w moim mf 3060 gdy przełączę przełącznik góra/duł od podnośnika to te "kontrolki" przy tym przełączniku obie świecą a podnośnik nie podnosi(gdy jadę po wertepach to przygasają a jak stoję to świecą mocno)przyciskami z błotnika też nie podnosi. Wszystko inne działa

Dzisiaj wyjąłem ten czujnik http://iv.pl/images/...85374639978.jpg i gdy go wyjełem i wciskałem to gdy przełącznik byl do góry to kontrolki gasły a gdzy przełącznik do dołu to juz sie świeciły.

@@ Już naprawione wymieniłem panel EHR i wszystko działa

Edytowano przez Tadzik121

Basior    7

Najprawdopodobniej kabelki od tego przełącznika są słabo przymocowane i jak ciągnik podskakuje to się troche odłączają :) I tu tkwi problem :D

Pozdrawiam Basior

LUKAS616    0

Może ktoś wie jak należy podłączyć napięcie do ehr (traktor autotronic). Mam 24 piny, a fabrycznie mam podłączone napięcie ze stacyjki na 21 pin, z alternatora prąd idzie na 17, a masę mam na 14. Proszę o szybką odpowiedź

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować