Skocz do zawartości
Silver

Nowy ciągnik z turem - najlepiej dobrana para :)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomi382    97

Co polecacie nowego w cenie do ok 130 tys netto do tura? Moc do 100 KM

kewin123    5

nh t5 110 na ad-blue  jd 5090r z dpf kubota m100gx z dpf który najlepiej sprawdzi sie do codziennej pracy z ładowaczem -mam na myśli zaladowywanie wozu paszowego , obornik plus inne prace zwózka slomy,transport zboża od kombajnu itp  który generuję najniższe koszty podczas eksploatacji awaryjnosc ceny cześci -?

hardkor113    19

A ja ci polece co prawda nie nowego ale mlodego dosyc.
John deere 6230 lub wieksze z ladowaczem johna .pracowalem u znajomego rewers elektrohydrauliczny,polbiegi w dzwigni do sterowania ladowaczem,(on akurat posiadal)wydajniejsza pompe.
Mowie ci bajka pracowalem roznymi ciagnikami z turem i ten najbardziej przypadl mi do gustu.

Wiadomość z agroFakt.pl

kewin123    5

A ja ci polece co prawda nie nowego ale mlodego dosyc.

John deere 6230 lub wieksze z ladowaczem johna .pracowalem u znajomego rewers elektrohydrauliczny,polbiegi w dzwigni do sterowania ladowaczem,(on akurat posiadal)wydajniejsza pompe.

Mowie ci bajka pracowalem roznymi ciagnikami z turem i ten najbardziej przypadl mi do gustu.

dzieki ale ciągnik musi byc nowy na prow o określonej mocy i cenie

Patryk1222    23

Mam z dpf i narazie nie widzę jakichś problemów z tym chociaż potwierdzam adblu jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.
Ps mam T4'85 i bardzo fajny ciągnik tyle że jeśli chcesz targac coś ciężkiego to musisz kupić coś większego bo tego z dwoma big bagami bez przewagi już przeważa...tyle że w tych pieniądzach nie kupisz nawet zetora... baa jeśli 130netto z turem zachodnim to chyba tylko jakiś mini traktor lub z polskiego jakieś 75km np ft 675

tomi382    97

U mnie za jd5075E krzykneli 138netto.
Jest to wersja z malym wypasem. Troche duzo. W tej cenie mam proxe 90 lub 100 ale z rewersem mechanicznym. Jd jest rewers ehr. Tur to osobna bajka bo pewnie bedzie to metal fach t229. W grudniu bede musial juz sie konkretnie zastanowic co wziac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się