Skocz do zawartości
robertszejk

Renault 155.54 - potrzebny mechanik !!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robertszejk    1

witam, jak w temacie potrzebuje mechanika znającego się na skrzyniach z półbiegami i rewersem - proszęo kontakt tel. 668 352 620

wielkopolska 40 km na południe od poznania

-nie reaguje na rewers ani na półbiegi, jeździ tylko na drugim półbiegu do przodu, mechaniczne biegi sprawne, regenerowałem pompe - nic nie pomogło (słyszałem że regeneracja nie daje wymaganego efektu i że trzeba nową zamontowć) jeśli ma ktoś wiedzę na ten temat to proszę o pomoc

Edytowano przez robertszejk

Wiadomość z agroFakt.pl

Rafii    6

Koledzy tez potrzebuję namiary na mechanika który ma pojecie o skrzyniach i połbiegach w 120,54. Ja jestem z okolic Torunia.. Po krótce mam problem ze sprzęgłem (biegi nie chcą wchodzić) i stanio coś się nawalił rewers. Nie wrzuca półbiegów i nie przełącza do tyłu.

Rafii    6

Czasami trzeba cos porobić samemu. W mojej okolicy nie ma mechanika , który miałby wieksze pojęcie o tym niż ja. Widze że kolega ZDUN zajmuję się naprawą? Może całkiem przypadkiem przejerzdzasz przez kuj-pom. i podjął byś się naprawy?

Edytowano przez Rafii

piciaj    31

a czy to rozkręcenie i zkręcenie tego bloku z elektrozaworami było powodem pogorszenia się jeszcze funkcjonowania przekładni sprzęgła etc., widocznie jest jakiś knyf który zwykły zjadacz chleba" jak my, a nie ktoś co już to robił , jest w stanie przeoczyć

mariusz(ZDUN)    165

no raczej przy okazji to nie ma szans bo jak jadę nawet gdzieś w tamte strony to i tak się schodzi długo wiec to tylko na konkretny wyjazd umówiony typowo do ciebie albo dowóz do warsztatu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się