pawelus00

Steyr seria MT [połączone]

Polecane posty

pawelus00    0

witam. chciałbym sie dowiedziec czy to dobry traktor, ile pali i kosztuje oraz czy jest awaryjny?

może ktoś posiada taki traktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

ja sie nie myle to odpowiednikiem jego jest case cs95 pro .na dolnymsl.jest sprzedany jeden case cs pro przez firme osadkowski-cebulski skontaktuj sie z nimi i podadza tobie namiar do wlasciciela sam tez mam sie wybierac zobaczyc tego case i dowiedziec sie jaka opinie ma właściciel (Case jest tanszy od steyr'a) Na case cs 105 pro dostalem oferte 179 tys netto

Edytowano przez Dziedzio92

tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

A nie wiesz może ile chcą za Cs 85? ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli będziesz dobrze negocjować z Osadkowskimi to możesz wynegocjować Styera w takiej samej cenie co Case-a . Sami złożyliśmy wniosek na Styera , ponieważ byliśmy w fabryce i widzieliśmy jak to robią , poza tym Styer ma ponoć lepsze wykonanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

steyr ma takie samo wykonanie co case w koncu sa produkowane w jednej fabryce , case 85 powiniwn kosztowac o ok 20 tys mniej niz 105


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Styer jest droższy ale ma więcej w standardzie niż Case , do Styera możesz dobrać sobie metaliczny kolor , i wiem że są też inne filtry , ale silniki mają takie ja Mf bo ostatnio były zmieniane filtry w naszym Mf to pisało na nich Steyer Made in Austria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szukałem w internecie polskiej strony z tymi ciągnikami i nie znalazłem. Chciałbym się zapytac o cene takiego traktorka 80-90km i jak sie oni sprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może ktoś jest właścicielem ciągnika Steyr 4085 Kompakt albo 9085 i zna jego cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc360    12

chodzi Ci o nowy czy używany ciągnik?

jak używany to gadałem z facetem co ma steyr-a 8080 turbo i go sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek posiada steyra 8130 turbo i sobie bardzo go chwali posiada już 6 rok i jeszcze nic się nie zepsuło a maszyna jak się o nią zadba to potrafi służyc długie lata. Jest to jeden z lepszych traktorów polecam go :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek    0

W ubiegłą sobotę na wystawie rolniczej w Zarzeczewie pod Włocławkiem widziałem dealera Steyer'a i powiem Wam szczerze,że mi też spodobały mi sie te ciągniki. Niestety nie dostałem się do środka... były one testowane w polu i można było się nimi przejechać. Zainteresowanie było duże i nie miałem okazji zasiąść tej maszyny.

Jeżeli to Ci pomoże to znalazłem stronę główną tych ciągników

http://www.urson.pl/ciagniki_steyr,1,0,0.html

 

Do końca nie wiem ale słyszałem,że za wersje w full wyposażeniu i silnik (100-110KM) 230TYS BRUTTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

trochę dużo to szczerze mówiąc wolał bym kupić deutz fahra i jeszcze na osprzęt by mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kapsel1m to napisz kiedy do ciebie przyjedzie i opisz pierwsze wrażenia i nie wiesz może ile kosztuje taki nowy 85km? nie koniecznie full opcja

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

85 też była , cenowo to 5tyś mniej. Planowany odbiór to 30 czerwiec , ciągnik już jest ale czekam na ładowacz i kosiarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Wrzuć foty :rolleyes: Ile ma koni pod machą i ile kosztuje bez przedniego wom i tuz i ładowacza czołowego i jakie masz oponki w nim. Życzę bezawaryjnej jazdy

Edytowano przez kapi123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macinol    0

Witam, chciałbym zasięgnąć opinii na temat tego ciągnika lub ogólnie tej gamy. Bardzo mało jest na forum o nich. Chciałbym wiedzieć czy warto taki sprzęt zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Ja zakupiłem MT9095 w pełnej opcji w dobrej cenie i jestem z niego bardzo zadowolony . W tej klasie ciągników ciężko jest o ciągnik który miał by tak bogate wyposażenie i był tak szczegółowo dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

@kapsel1m a możesz napisać ile pali w jakich pracach (jeśli mierzyłeś) z jakimi maszynami współpracuje i jak jest z mocom czy nie jest zaniżona ?


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Jeżeli chodzi o spalanie to jak go docierałem pracował lekko , załadunek bel , transport , koszenie kosiarką to spalanie na poziomie 5,2 l/h w koszeniu kukurydzy sieczkarnią jednorzędową spalił 100l na 9h kosząc dziennie 50 rozrzutników . Dla porównania c-360 3p na 60l max 25 rozrzutników dziennie. Mam 180 godzin pracy i żadnych problemów , obsługa bardzo fajna i dość sporo ułatwiającej życie automatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rafal3514
      co sądzicie o VALTRACH. przede wczystkim o serii N.
    • Przez Vroobel
      Witam!
      Po długim czasie problemów z podnośnikiem, podnośnik w końcu żyje i pracuje jak powinien ale jest problem z ustawieniem maksymalnej wysokości unoszenia,np ustawię go pod pługiem to jak podepnę lżejszą maszynę to unosi ją wyżej i zaczyna bujać, miał ktoś z was taki problem? jedynie co to jeszcze zmierzę ciśnienie sygnału w momencie unoszenia.
    • Przez Bercik92
      witam. orientujecie sie od kiedy ta nowa seria 6030 ma być produkowana i czy ktoś planuje taki model z tej serii kupić?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Jak w tytule - obciążniki tylne do ciężkiej serii. Komplet - 2 gwiazdy mocujące + 10 talerzy. Cena 1200 zł - do negocjacji. Odbiór najlepiej osobisty - woj Lubeskie - Lubartów. Kontakt przez PW.
    • Przez Farmer2017
      Witam.
      Składam wniosek na prow. Planuje kupno ciagnika 140 - 160 km. Ciagnik bedzie typowo do cieżkich prac oraz transportu. Podpowiedzcie jaki wybrać. Który jakie ma wady i zalety oraz o jakich usterkach słyszeliście.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj