Polecane posty

gogo500    0

mam pytanie znalazem Deutza dx 120 własciciel mówi ze ma popsuty synchranizator chyba w skrzyni Biegów moze ktos wie ile takie cos kosztuje lub jakis reduktor

Edytowano przez gogo500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaldeutz    9

A może jeździłeś tym deutzem? myślę że może wyskakiwać któryś bieg na reduktorze najprawdopodobniej szybki.Jak cena tego deutza rok i stan?

Edytowano przez michaldeutz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogo500    0

Rok produkcji tego ciągnika to 1982-1983 stan ciągnika Bardzo Dobry Gosciu Mówił ze nie wchodzi jakis szybki bieg jezdziłem nim i wszystko elegancko chodzi tylko nie jezdziłem na wszystkich biegach cana ciągnika to 20 tys własciciel mówił ze wymiany jest chyba synchranizator lub reduktor

Edytowano przez gogo500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaldeutz    9

No to się gościu myli tryb jest zjechany i szybkie biegi wyskakują wiem o co chodzi.Za taką kasę bym sam go wziął nie oglądaj się tylko go bierz mnie takie coś uczyniło 600zł z robocizną jak coś więcej chcesz wiedzieć pisz na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danus166    0

Posiadam dx 85 i wlasnie go rozbieram. Prosze o podpowiedz czy nie trzeba rozkrecac czegos w srodku pomiedzy mostem a skrzynia. Nie chce za duzo popsuc. Mile widziane foto . (na zewnatrz mam wszystko wybebeszone , sruby poluzowane od skrzyni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajto1990    4
Dnia 4.03.2012 o 11:11, michaldeutz napisał:

No to się gościu myli tryb jest zjechany i szybkie biegi wyskakują wiem o co chodzi.Za taką kasę bym sam go wziął nie oglądaj się tylko go bierz mnie takie coś uczyniło 600zł z robocizną jak coś więcej chcesz wiedzieć pisz na pw.

Kolego odblokuj wiadomości priv z forum. Mam kilka pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj