Skocz do zawartości
Ghost

przyczepa skorupowa metaltech 10t

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ghost    0

Witam!

Mam trudne pytanie, czy istnieje mozliwosc schaczenia dwóch przyczep skorupowych?w metaltechu jest zaczep i instalacje na druga przyczepe, tylko czy mozna powiesic z tylu druga skorupe na zaczepie??wiem ze o wywrocie moge zapomniec dwoch naraz no bo jak.....ale czy moge ciagnac dwie pełne skorupy zboża????jedna zaczepiona za druga. Prosze o fachowe wypowiedzi

qqq    18

Witam!

Mam trudne pytanie, czy istnieje mozliwosc schaczenia dwóch przyczep skorupowych?w metaltechu jest zaczep i instalacje na druga przyczepe, tylko czy mozna powiesic z tylu druga skorupe na zaczepie??wiem ze o wywrocie moge zapomniec dwoch naraz no bo jak.....ale czy moge ciagnac dwie pełne skorupy zboża????jedna zaczepiona za druga. Prosze o fachowe wypowiedzi

Jeżeli jest możliwość przestawienia dyszla przyczepy na górny zaczep to tak w innym przypadku nie da rady B)

Buuz40    4

Witam!

Kolego

Górny zaczep w skorupach jest tylko na zachód. U Nas nie jest to praktykowane. Więc nikt Ci nie zrobi skorupy z górnym zaczepem. Druga sprawa to taka że tylny zaczep nie powinien być obciążany pionowo. Czyli pełna przyczepa na tandemie nie ma prawa być zaczepiona do drugiej przyczepy :) Ale....fantazjując..... gdyby to było możliwe....a zaznaczam że nie jest :) Mógłbyś zamówić skorupki z bocznym wywrotem i obie mógłbyś rozładowac jednocześnie. Gdybys jednak sie pokusił o taki zakup...to wrzuć zdjęcia do galerii :) Chętnie bym zobaczył :)

A tak na poważnie. Nie ma takiej możliwości. I nie kombinuj :)

Pozdrawiam

Buuz40

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się