Ghost

przyczepa skorupowa metaltech 10t

Polecane posty

Ghost    0

Witam!

Mam trudne pytanie, czy istnieje mozliwosc schaczenia dwóch przyczep skorupowych?w metaltechu jest zaczep i instalacje na druga przyczepe, tylko czy mozna powiesic z tylu druga skorupe na zaczepie??wiem ze o wywrocie moge zapomniec dwoch naraz no bo jak.....ale czy moge ciagnac dwie pełne skorupy zboża????jedna zaczepiona za druga. Prosze o fachowe wypowiedzi

qqq    19

Witam!

Mam trudne pytanie, czy istnieje mozliwosc schaczenia dwóch przyczep skorupowych?w metaltechu jest zaczep i instalacje na druga przyczepe, tylko czy mozna powiesic z tylu druga skorupe na zaczepie??wiem ze o wywrocie moge zapomniec dwoch naraz no bo jak.....ale czy moge ciagnac dwie pełne skorupy zboża????jedna zaczepiona za druga. Prosze o fachowe wypowiedzi

Jeżeli jest możliwość przestawienia dyszla przyczepy na górny zaczep to tak w innym przypadku nie da rady B)

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Buuz40    5

Witam!

Kolego

Górny zaczep w skorupach jest tylko na zachód. U Nas nie jest to praktykowane. Więc nikt Ci nie zrobi skorupy z górnym zaczepem. Druga sprawa to taka że tylny zaczep nie powinien być obciążany pionowo. Czyli pełna przyczepa na tandemie nie ma prawa być zaczepiona do drugiej przyczepy :) Ale....fantazjując..... gdyby to było możliwe....a zaznaczam że nie jest :) Mógłbyś zamówić skorupki z bocznym wywrotem i obie mógłbyś rozładowac jednocześnie. Gdybys jednak sie pokusił o taki zakup...to wrzuć zdjęcia do galerii :) Chętnie bym zobaczył :)

A tak na poważnie. Nie ma takiej możliwości. I nie kombinuj :)

Pozdrawiam

Buuz40

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cheesburger
      Cześć. 
      Proszę o poradę - jaka przyczepę z trojstronnym wywrotem kupic?
      Posiadam d47 i ogolnie daje rade - uzywana w zasadzie tylko w żniwa, nadstawki 35 cm i narazie sie nie łamie.
      Potrzebuję jeszcze jedna - ładowność przynajmniej 6t.
    • Przez krzychu652
      Witam,
      czym się różnią przyczepy Metal-Fach 8 tonowe T710/2 i T711/1. Rozumiem, że tak druga ma wymiary paletowe, koła tirowskie w standardzie, ale co tam jeszcze robi te 1250 kg różnicy w masie? Potężniejsze osie? Rama? Grubsza blacha?
      Pozdrawiam.
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Gość
      Przez Gość
      Problem dotyczy tej przyczepy http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/224720-class-sprint-c-330s/
      Nie wiem co się stało ale przyczepa wcale nie tnie zbieranej trawy.Ostrzyliśmy już noże ale nic nie pomogło :blink:
      Proszę użytkowników Przyczep samozbierających o jakieś porady . Może trzeba tam coś podciągnąć albo coś ?
    • Przez Calisto
      Witam. Mam pytanie odnośnie przyczepy do Massey Ferguson 375 4wd. Obecnie mam przyczepę bez napędu. O ile przez 80% tras jakie pokonuje to daje radę to czasem zdarza się podjechać pod większe góry z ładunkiem i pojawia się problem bo mocy nie brakuje ale przyczepności do ciągnięcia przyczepy tak. Mam wrażenie, że z podjazdami pod duże góry lepiej dawał sobie radę Ursus C 330 gdzie miałem przyczepę z napędem, nie dużo mocy tam było, ale napęd w przyczepie, która była obciążona pomagał przy podjazdach. Czy są jakieś gotowe rozwiązania, żeby podmienić zwykły most w przyczepie na coś z napędem czy może zwykły most i hydromotor. Massey Ferguson nie ma WOM zależnego tylko 540/1000, chyba, że da się coś w skrzyni zmienić żeby móc uzyskać wom zależny od prędkości jazdy i przełożenia, żeby dobrać odpowiedni most i spróbować to zgrać, żeby w błocie pomagało wyjechać. Myślałem, żeby spróbować zrobić most, który będzie zgrany z jednym biegiem, żeby pod czas dużych podjazdów włożyć jeden konkretny bieg, zapiąć wałek i spróbować podjeżdżać. 
      Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj