AdrianFanDeutz

Obciążniki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
xsc    56

Ma ktos moze obciazniki w 30 na przodzie? Bo ja mam 100kg ale to dalej malo i szukam dobrego pomyslu gdzie mozna by zamocowac wiecej:)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
Ma ktos moze obciazniki w 30 na przodzie? Bo ja mam 100kg ale to dalej malo i szukam dobrego pomyslu gdzie mozna by zamocowac wiecej:)

 

 

Moj wuja ma w C-330 obciazniki zamontowane w taki sposob:ma lancuchy po przekladane jeden przez drugi i do tego ma jakies stalowe "szyny" przyspawane.Mozesz tez jakies ceowniki,teowniki przyspawac pod przedni zaczep.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Ile powino sie znaleźć na przodzie zetora 5211 bo po poprzednim właścicielu nie mam ani jednego obciażnika i myśle że do 100kg moge dołożyć mu, zespawam z blachy ramke jak oryginalny obciążnik i zaleje środek betonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1
Wszystko tez zalezy czy rama wytrzyma(ta od traktora).

Chodzi Ci o tą co sie do niej montuje przedni tuz czy wogóle czy ciągnik sie nie złamie w pół ?

Najwiecej to na przodze miałem dziadka i sąsiada ( w sumie ok 170kg) jak wyciagałem przyczepe i nic sie nie działo jak przód podskakiwał, suma sumarum i tak nie wyciągnąłem przyczepy ; ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ta od tuz-u.

Najwiekszy problem jest w tym:z jakiego materialu nalezy wykonac taki obciaznik,aby nie zajmowal duzo miejsca i byl ciezki. Mozna dac pod lub nad zaczep.Kazdy pomysl bedzie dobry. Jesli 100 kg nie wystarczy to dorob wiecej:)


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Chce zrobić jakby ramki z blacy z otworami montażowymi i całość w środku zalać betonem, chce to dać pod zaczep a właściwie między zaczep a oś, tylko chciałbym żeby gdzieś pomierzyć wymiary oryginalnych obciązników B)

Myśle ze 100kg wystarczy, a jak nie to niewiele roboty ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

W środku jest solidna rama żeby w razie czego można było wyciągać traktor za zaczep na obciążniku, blacha po bokach ma 2 mm grubości. Całość jest zalana betonem z kamieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor12245    5

ja zrobilem do zetora 12245 ciezarek z beczki 60l zalalem ja betonem i dorobilem uchwyty do przedniego TUZa ale i tak jest za lekka i bede musial ja czyms dociazyc jak narazie szukam pomyslu


JOHN DEERE 6930, ZETOR 12245 ZTS, CLAAS MEGA 218,,2x U C-360, ZETOR 7211, 2x HL8011,HL 6011, 2x PPS,i inne przyczepki ogolnie 12 ich jest
I maszyny wspolpracujace:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz16s    0

360 - 100 kg na przodzie 912- 275kg john deere 6200 - 450 kg - tur i na tył obciążnik jak z turem 900 kg


JD 6220+ tur , 6400+tur , URSUS 1614, URSUS912 ursus 360 +tur oraz Deutz Fahr potęgą na moich 136 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja mam w ursusie 1014 obciązniki oryginalne i dodatkowo mam założone 4 od ursusa 914 bo on ma tura wiec mu nie potrzebne, razem na przodzie mam 8, przed osią przednią 7, i pod filtrem powietrza, przed chlodnicą oleju dwa, to razem 17:D jest to waga ok400kg, i tak mało


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

ja mam w 1224 obciazniki orginalne i do przodu jeszcze dorobiona forme z blachy zalana betonem ale niewiem ile to dokladnie wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETORRRRRR    3

JA mam

-4 obciążniki 20 kg sztuka w t 25 A 2

- 10 w ZTS 16145

- w osiemdziesiątce koło 10 wagi nie znam ale strasznie ciężki

- w C 360 nie mam bo mam tura

_ zetor 7211 koło 8 po 30 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Ja w Pronarze 82SA dołożyłem dwa dodatkowe obciążniki na przód, teraz mam 12 każdy po 45kg i jak pracuje z agregatem uprawowo siewnym to leje jeszcze wode w przednie koła, wody jest około 350kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateus2222    0

ja mam oryginalne obciążniki 400 Kg na przedni tuz do swojego Deutz Fahr

i jak mi trzeba to zdejmuje i zakładamy je na tył jak pracuje z ładowaczem

w Ursusie 5314 i MF 255 mam oryginalne 4 x 25Kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

ja w c 360 mam tylnie koła zalane wodą a jak pracuje przy turze to dodatkowo beczka 200l zalana bedonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W C-360 oryginalne, i w T25 również są oryginalne i mi wystarczają do pracy z siewnikiem lub sadzarką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj