Jaskojan

Zetor ZTS 12245 - problem z hamulcami

Polecane posty

Jaskojan    0

Jak przerobić instalację powietrzną z dwu na jedno obwodową. chodzi mi oto żebym mógł podłączyć przyczepę. Zawór znajduje się w kabinie ciągnika.? Może ktoś już coś takiego robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskojan    0

Przepraszam za pomyłkę. Liczę na waszą pomoc.

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

jesli jest na zaworze hydrauliczno pneumatycznym to wystarczy dołożyć zawór reduktor do instalacji jedno obwodowej , gniazdo i wpiąć w układ zawór nie pamiętamale cośkolo 500 zł kosztuje


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Żubr113
      Jak się ciągnik nagrzeje to blokuje mi hamulce całkowicie co to może być jak postoi ostygnie to można dalej jeździć płyn gotuje co chwilę jak się cały dzień robi 
    • Przez karol259
      Witam,
      Po remoncie ciągnika zamontowałem i odpowietrzyłem hamulce i pojawił się problem.
      Kiedy hamuję jedną stroną, na pedale jest opór. Kiedy wcisnę hamulec drugiej strony, po pierwszym wciśnięciu wpada na maxa, za drugim wciśnięciem łapie opór, a za trzecim jest należyty opór. Kiedy wcisnę po raz kolejny pierwszy hamulec, ten wpada na maxa i potem dopiero łapie opór.
      Czy to jest normalne czy należy coś z tym zrobić?
      Pozdrawiam 
    • Przez Giegor
      Witam
      Mam problem z hamulcami w Proximie cały czas się zapowietrzają, pochodzą 2-3dni i znowu trzeba odpowietrzać.
      Gdzie szukać przyczyny czy w wyrównywaczu czy w zaworze za zbirnikiem paliwa?
      Bardzo proszę o pomoc
       
       
    • Przez PawelK198719
      Witam,
      posiadam ciągnik ZTS 10245 który fabrycznie nie posiada układu  pneumatycznego jak również hamulców hydraulicznych, w miejscu sprężarki była zamontowana sprężarka od klimatyzacji. Hamulce do przyczep są mi potrzebne w tym ciągniku i pytanie  czy ktoś montował taki układ do ciągników ZTS? Będę wdzięczy za pomoc.
    • Przez MarcinZetor8011
      Witam, zetora mam 8011 i od jakiegoś czasu zacinają mi się hamulce, blokują, i nie mogę ruszyć ani do przodu ani do tyłu, co sie dzieje? Jak to naprawić? Proszę o pomoc. : unsure:
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj