kosa92

Szkolenie Małopolska

Polecane posty

kosa92    0

Witam jestem nowy tutaj i od razu mam pewne pytanie.w tym roku kończe technikum ktore nie jest w zaden sposob związane z rolnictwem.potrzebuje jednak miec takie wyksztalcenie,.. Interesowalyby mnie jakies kursy lub studium ale zaocznie.czy orientuje sie ktos gdzie w Małopolskim mozna go uzyskac? gdzie mozna o kursy pytać?

Pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Jesli chodzi o kursy to w bedzinie organizowany jest teraz trzy miesieczny kurs po ktorym uzyskasz tytul "wykfalifikowany robotnik w zawodzie rolnik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosa92    0

Kurde do Będzina mam troche kilometrow... Gdyby ktos wiedzial o czymś podobnym w powiecie limanowskim myślenickim lub nawet w krakowie to prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Lepiej zadzwoń bo meila to raczej oleją .


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilW    3

Z tego co wiem to zaoczny technik rolnik 2 lata trwa piątek wieczór i sobota rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosa92    0

Bede się z nimi kontaktował ale nie za bardzo mi sie widzi dojazd 2 razy w tyg z Mszanej Dolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Sprawdź czy tytuł taki jak "wykwalifikowany robotnik w zawodzie rolnik" honoruje ARR. Bo były sytuacje że takim papierem można sobie było tyłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Pawelol111 zalezy do czego Ci potrzebne wyksztalcenie czy tez kurs ;) jak dla mnie cos takiego wystarczy, i z tego co wiem jest to ostatni nabor na szybkie zdobycie tego tytulu, podobno zmienila sie ustawa i teraz taki kurs bedzie trwal 2 lata :blink: Tyle ze bezplatnie tylko egzamin pewnie bedzie jakies grosze kosztowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj