Polecane posty

Lukaszjarm    4

witam kupilem ostrowka mialem problem ze wspomaganiem kierownica bardzo ciezko chodzila . jak zgasilem silnik mozna bylo krecic kierownica lekko . wiec to wina orbitrola , zalozylem nowy i teraz kreci sie lzej ale kierownica idzie takimi skokami . tu moje pytanie czy dostaje za malo oleju ?? nie wiem czy zmienic pompe hydrauliczna czy tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal89    0

Układ może być zapowietrzony, podnieś oś i przekręć kilkanaście razy od lewej do prawej i odwrotnie kierownicą.

Edytowano przez ziomal89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kolego przerabiałem prawie że identyczny problem tylko że w MTZ, odkręć rurkę zasilającą orbitrol i zapal ciągnik zobaczysz jak podaje olej powinien lecieć płynnie (u mnie leciał tak jakby takimi porcjami olej i powietrze naprzemiennie) winą sytuacji był za gęsty olej i pompa nie była w stanie pociągnąć tylko to było przy -100C.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

prubowalem skrecac z kolamio podniesionymi i dalej tak samo chyba siedzi pompa . ale mam jeszcze jeden problem na wysokich obrotach silnik strzela ogniem z tlumika po wyciagnieciu i zalozeniu wtryskiwaczy przedtem chodzil czasami jakby nie na wszytkie cylindry . czy to moze byc wina zle ustawionej pompy wtryskowej . po odpaleniu nie che wejsc na obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Ja mam wspomaganie w c360 od ostrówka. Olej mam zalany boxol 26 i chodzi super czy zimą czy latem. Bo np LHL gęstnieje na mrozie i się ciężko skręca. Jak skręcasz i przerywa to też może być wina pompy. W c360 jak mi się przestawił rozrząd to jak paliłem to nie mógł załapać a jak już odpalił to walił dymem i nie wchodził na obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj