Jaaro2010

Fliegl ASW110 czy Joskin Ferti-Cap

Polecane posty

Jaaro2010    0

Jak sądzicie który lepszy Fliegl ASW 110 czy Joskin Ferti-Cap?

Fliegl dużo droższy ale maks zastosowań....

Joskin za to dużo tańszy ale zastowań mniej....

Proszę o opinie na ten temat

qqrydz    2

dużo droższy? podaj ceny wtedy my też bedziemy w stanie ocenić czy ta róznica nie jest warta swej ceny.

Jaaro2010    0

Fliegl ASW110 130 tyś netto

Joskin Ferti-Cap 80tyś netto

Edytowano przez Jaaro2010

Wiadomość z agroFakt.pl

qqrydz    2

to według mnie warto wziąć fliegla. joskin zazbytnio raczej sie nie nadaje do płodów rolnych dotego we flieglu masz bardzo dobrze rozwiazany system wyładunku poniewaz mozesz nawet do niskich pomieszczen wiechac i wykiprowac, zapewne w tej cenie dostaniesz lepszy adapter do rozrzutu na duze szerokosci co pozwoli sprawne wysiewac rownież wapno. z drugiej strony jesli masz już dobre przyczepy do przewozu plodów to jednak moze byc joskin a jesli nie to dodaj do ceny joskina wartość przyczepu 8 tonowej i wyjdzie ta sama suma :D

Grzesiek10314    172

a jeszcze zależy czy naprawdę potrzebujesz maszyny o tak wielu zastosowaniach? bo jeżeli chcesz tylko wozić obornik to ja bym wybrał Joskina

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Która z tych przyczep była by lepsza do zbóż, kiszonki oraz pociętej słomy? Mamy dylemat pomiędzy Fliegl ASW lub Krampe Bandit/Big Body. Głownie chodzi o to czy te przyczepy maja możliwość upychania albo zgniatania ładunku w celu powiększenia ładowności np. pociętej słomy...
    • Przez MarcoWzu
      przymierzam się do zakupu przyczepy 12 ton i mam duży problem co wybrać. Chodzi o to że te przyczepy mają różne wymiary skrzyni ładunkowej a ja nie chciał bym dzielonych burt na środku po przez słupek. Zasław robi 12 ton o długości 4,50 i 5,20 ale ta druga ma słupek i jeśli bym chciał wozić obornik to będzie on przeszkadzał, lecz jeśli chodzi o bele na 5,20 wchodzą 4 bele.
      Doradźcie mi co mam wybrać bo Joskin robi 12 ton ze skrzynia 5,50 bez słupka czyli dobra do bel obornika no i więcej na nią wejdzie.
      A jesli chodzi o firmy to z których mam wybrać: Joskin, Zasław, Wielton, Metaltech, może jakaś inna firma???
      Wiem że zamotałem ale pomóżcie mi.
      Z góry dzięki.
    • Przez EKO-ENERGIA
      Witam

Zamierzam zakupić 2 przyczepy na PROW

Myślałem o Joskin`kach 12-14 tonowych???

Co o nich sądzicie.
      Na jakie prędkości są homologowane.
      Jak ramy, czy warto płacić za ocynk.
      ładne żółte paki, nie rdzewieją, jak z ich szczelnością.

Po prostu chodzi mi o to, czy nie przepłacę za nie, czy może lepiej wybrać coś sporo tańszego z niższej półki.

Z góry dziękuję za opinie.
    • Przez Darkos
      Chciałbym kupić rozrzutnik i zastanawiam się właśnie nad tymi dwoma modelami. Cena jaką mi za nie zaproponowano jest taka sama. Nie wiem co wybrać, ponieważ wydaje mi się, że Joskin prezentuje wysoką jakość, ale z drugiej strony oglądałem Apollo i też nie mam mu nic do zarzucenia. W okolicy jeden rolnik ma Apollo to bardzo go chwali, natomiast nikt nie ma Joskina i trudno mi uzyskać jakąś opinie na jego temat. Co do Apollo to on ma posuw na 4 łańcuchy, a Joskin na 2 i zastanawiam się jak to się będzie sprawdzać. Osobiście wolałbym posuw na 4 łańcuchy, ale może te w Joskinie są lepszej jakości i też sobie poradzą. Bardzo proszę o informację i opinie na temat tych rozrzutników. Z góry dziękuję.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj