Skocz do zawartości
jopi1991

Kredyt preferencyjny na zakup ziemi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
beowulf87    1

mam wtopione 8 tys. zaliczki od czerwca zeszlego roku, kredytow nie ma, dostalem wezwanie do zaplaty za maszyne w zwiazku z niewywiazaniem sie z umowy przedwstepnej

Wiadomość z agroFakt.pl

Grzegorz83    2

możesz to potwierdzić w jakiś sposób, czy też to jest jakaś wróżba?

Znajomy ma układy w warszawie u pana ministra Saw....... i chciał w tym roku kupić ziemie po PGR które dzierrzawi i dostał od niego informacje ze w tym roku pieniędzy na pewno nie będzie.

mefiu890    15

I co wiadomo odnośnie kredytów preferencyjnych ? składałem wniosek już w styczniu i kase jakąś banki dostały ale wszystko poszło na zapotrzebowanie z zeszłego roku a co dalej orientujecie sie kiedy następną kase ARiMR ma na ten cel przeznaczyć umowe mam do końca sierpnia 2012 roku i wtopione już 50 tys zł i jest wielki problem bo czasu coraz mniej a w banku sami nie wiedzą kiedy jakaś kasa będzie ?

tosiek    0

kasa juz jest od 3 tygodni w sgbwielkopolska ;)))) teraz czekajmy na przelewy ;)) tylko pytanie jak dlugo trzeba czekac jak juz wszystko załatwione?????????

bocecek087    14

macie jakieś nowe informacje na temat kredytów preferencyjnych ?? interesuje mnie kredyt na inwestycje na budowę budynku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się