Skocz do zawartości
rogerr33

Podajnik Ślimakowy Budowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Budowa
rogerr33    0

Witam

Mam zamiar rozpocząć budowę podajnika ślimakowego o długości 200cm i średnicy 20cm i tak mam już okręgi o średnicy 20cm i otworem 32mm i chcę żeby skok był 20cm jaki mogę zastosować pręt w środku może rurę jak wogóle te okręgi sie spawa ze sobą zeby był prawy ślimak i jak to sie rozciąga jest ktoś kto może mi powiedzieć coś na ten temat?

kolego na youtubie jest filmik jak się robi żmijki w chinach z blachy jak to fajnie maszyna wygina w spirale :D

miałem w użytkowaniu żmijkę z odolanowa i oni właśnie spawają elementy tworząc w ten sposób żmijkę osobiście się mi to nie podoba. przy mocniejszym użytkowaniu urwał się jeden płaskownik od żmijki i zawinął się na wałku i nie chciało lecieć. także jak dla mnie to lipa w takim systemie

Sadek    449

Jest już taki temat i tam kolega poleca się z pomocą jak wykonać.

Wiadomość z agroFakt.pl

marcin2057    20

na praktykach w technikum robiliśmy same ślimaki to te okręgi były przecięte w jednym miejscu i były dospawane kolejne kręgi a potem rozciągane i w środek była wkładana rurka i te rozciągnięte okręgi były przyspawane do niej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?
    • Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez przemkus99
      witam czytałem top agrar i znalazłem w nim pompe do paliwa rolnik sam sobie zrobił do pompowania paliwa do kombajnu też chce sobie takie usprawnienie zrobić tylko jedno małe pytanko czy silnik o mocy 2,2 kW nie jest za duży? do napedzania pompy zębatej..

Samoróbka a nie samorubka -mod
    • Przez szymon15
      Mam zamiar zrobić drzwi przesuwne do garażu w którym trzymam ciągnik bo zawsze nawiewa mi liści, wchodzą oba psy i robią ****,przesuwne ponieważ nie mam za dużo miejsca na inny typ, więc tak.. mam wejście do garażu 5m szer. i 3m wys. (PRZYBLIŻENIE;garaż w stodole obok stajnia wszystko wybetonowane) uwarzywszy na to że trzymam tam ciągnik(c360 3p) jak mam zrobić prowadnice aby ich nie zgiąć przy wjeżdżaniu do garażu? Myślałem aby na górze zrobić prowadnice z takich dwóch kątowników zespawanych-nie wiem jak to się fachowo nazywa:)A NA DOLE CO? i z czego zrobić kółka na których będą się przesuwały drzwi?

Pozdrawiam:)