klusek

Rozrzutniki jedno i dwu osiowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adik_ziel    3

na nigdy nic nie wybiło ani nie strzelało w siatke


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

ja tam jestem za jednoosiowym albo tandemem, gdyż lepiej dociąza ciągnik, łatwiej jest manewrować.a wywrócić np na pryzmie z kukurydzą to zaden problem jest czy taki czy taki wystarzcy za blisko brzega podjechac....a i na pryzme dużo lepiej sie wjeżdza jednoosiowym lub tandemem. :D


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

kurde nie wiem jak wyglada tandem ;/ styłu ma 2osie?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
na nigdy nic nie wybiło ani nie strzelało w siatke

Mi tez się nigdy tylna szyba nie wybiła bo nie mam oryginalnej siatki tylko samoróbkę i jest wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Tandemem tak łatwo sie nie wierzdża na pryzme jak my robiliśmy kiszonke to C-360 tak ładwo sie nie wbijał chyba że to kierowca nie u mnie wieżdżać


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonekzo56    8

witam panowie mam pytanie mam zamiar kupić rozrzutnik obornika do t-25 i nie wiem czy 2 czy 1 osiowy bo zastanawiam się czy poradzi 2 osiowy proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

W jednoosobowym masz dociążony tył ciągnika ,łatwiej cofać z jednoosiowym niż dwuosiowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Witam rozglądam się za rozrzutnikiem dwuosiowym raczej do remontu ( w korzystnej cenie :D)

Co powiecie o tych, opłaca się to oglądać?

https://www.olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-dwuosiowy-CID757-IDiGEe3.html#bf2fdfa05c

https://www.olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-dwuosiowy-CID757-IDjRW4b.html#5fdfdf45d3

Lepiej z podwójną taśmą czy pojedyńcza też wytrzymuje?

Blachę na podłogę czy burty mam...

Znajomy ma bardzo mało używaną jednoosiówkę, stoi pod chmurką ceni 4,5-5tyś, mnie nie podchodzi jednoosiówka bo zawsze się przyda wózek do prasy itp. Na wsi jeden lata ciągał t-25 dwuosiowy i raczej spokojnie dawał radę.

Edytowano przez wojt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianlozki    2

Koledzy jak posiadacie rozrzutnik czarnej białostockie dwuosiowy ten nowszy podpowiedzcie mi. A mianowicie, czy ten walek co jest za dyszlem , on jest na zatrzasku. Czy demontaż jego jak i montaż przetwarza kłopoty, czy wręcz przeciwnie idzie sprawnie zdjąć jak, np. W opryskiwacz, rozsiewaczu. Chodzi mi czy te zatrzaski nie mają jakiś dodatkowych zabezpieczeń (np.symering). Z gory dziękuję za odpowiedź!
Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

U mnie ten wałek jest na przetyczki, więc pewnie to standardowy wałek, bez wodotrysków.

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianlozki    2

Na przetyczki to był w rozrzutnikach starszych.A łatwo poznać który jaki, bo starsze rozrzutniki miały na przedniej burcie napisy malowane z szablonu, a w nowszym już była naklejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj