Zaloguj się, aby obserwować  
grzesiekwr4

Ladowacz do Fentda 509c Favorit czy pasuje od 309? POMOCY

Polecane posty

grzesiekwr4    0

chcialbym sie dowiedziec czy ktos prubowal zakladac i dorabiac uchwyty do fendta 509 na ladowacz od innego traktora, a moze ktos z was ma na sprzedanie tura do takiego modelu?

Maxer    1

Kolego mam Fendt'a 510 C i jak się przyglądałem dla 310 ( nowsza maska i kabina) to mocowania do tura mają takie same tylko nie wiem jak jest z ich odległościami, a ja posiadam na swoim polski tur.

JD1052    125

Konsola jak i ładowacz w 309(nowa kabina) jest taka sama jak 509.

Wiadomość z agroFakt.pl

jezeli 309 jest z seri z lat 1993-2000 to ladowacz i podstawa pasija na 510 przeciez mialy te same silniki i skrzynie biegow (z wyjatkiem polbiegow pod obciazeniem)czyli ten sam rozstaw osi srub.

JD1052    125

Co akurat skrzynia to zupełny inny kosmos a nie tylko połbiegi pod obciązeniem, hydraulika to także zupełnie inna, ale cała konsola jest identyczna.

Panowie jak sprawuje się 509 w turze ??. Mam na takiego ochotę, jak z widocznością i stabilnością. Podajcie proszę wszelkie informacje które pozwoliły by mi podjąć ostateczną decyzję

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sqizzy
      Mam problem z FENDT FAVORIT 509 z 1998r.
      W ciągniku miałem problem z kopceniem na czarno. Zostały wymienione końcówki wtrysków na nowe ori BOSCH. Od momentu wymiany ciągnik kopci na biało/szaro. Maszyna nie ma problemu z poborem oleju ani ubytkiem płynu chłodzącego. Co waszym zdaniem może mieć wpływ na kopcenie ciągnika na biało/szaro? 
    • Przez Komber
      Witam,
      Mam problem z Fendt Favorit 515. Po odpaleniu zimnego intensywnie dymi na jasnobiało, z delikatną poswiadką niebieskiego. Po około 15 sekundach jest spokój. Ma moc.
    • Przez skazzza
      Panowie mam pytanie - jak rozwiązać montaż 3 sekcji hydrauliki w ładowaczy fendt ?, czy można podłączyć elektrozawór do kostki wskazanej na zdjęciach ? - pytanie w szczególności do użytkowników takiego sprzętu, może ktoś się podzieli zdjęciem jak to rozwiązał u siebie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów 

• Przez kingway
      Witam , właśnie wymieniam tarczę w sprzęgle głównym i mam pytanie jakiej firmy polecacie takie tarcze ?? w internecie widzę masę firm w różnych cenach ? może ktoś coś by doradził to byłbym wdzięczny . 
    • Przez GrzegorzMiketa
      Powitać wszystkich. Pytanie, czy komuś udało się dopasować siedzenie pasażera/pomocnika do ciągnika serii Fendt 500. W tych ciągnikach nie ma oryginalnych, ewentualny pasażer siedzi "na błotniku" z lewej strony. Niemniej wchodzenie tam nie jest tak proste jak przy rozwiązaniu siedzenia dodatkowego obok kierowcy. Posiadam Fendt 510c. Niby miejsce z lewej strony jest, ale  kąt nadkola i konstrukcja kabiny wymagają odpowiedniego dopasowania takiego fotela pomocnika. Poza tym było by wskazane, aby taki fotel był łatwy do składania, nie utrudniając zbytnie wchodzenia kierowcy. Może komuś z was już udało się takie  kombinowanie i mógł by się podzielić radami :)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj