Zaloguj się, aby obserwować  
jarekvip99

Betanal pro max

Polecane posty

jarekvip99    18

Nie wiem ktos gdzie w centrum polski mozna kupic ten srodek? bo slyszalem ze bardzo dobry na burak jest moze ktos mial z nim juz doczynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi75    0

to nowosc, dopiero wchodzi do sprzedazy wiec nikt doswiadczenie z nim nie ma ale cytajac ulotki to kazdy srodek jest najlepszy :D :D a w cukrowni napewno go dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

Z tego co mówi firma bayer to tylko ten betanal będzie w tym sezonie w sprzedaży, to te same substancje aktywne tylko formulacja inna i do niego nie można dodawać adjuwantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Zna ktoś cene ?


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Skąd autor tematu wie że jest bardzo dobry skoro dopiero wchodzi na rynek i nie jest wypróbowany?? chyba tylko z ulotek i przedstawicieli firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MacPol    0

Zna ktoś cene ?

 

Nie wiem czy moge pisać w jakiej firmie ale..

U mnie mamy już Betanal MaxxPro po 105 zł za 1 litr lub 500 zł za 5 litrów.

Cena oczywiście orientacyjna i zależna od ilości.

 

MaxxPro różni się od Elite formulacją OD. Czyli przejście podobne jak na Huzar Activ albo AtlantiS OD które w tamtym roku pokazały że ta formulacja jest tak samo skuteczna jak nie lepsza od poprzedników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

a nie ma tam czasem dodatkowej substanci aktywnej ? bo w elitte są trzy a tutaj jest cztery


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daras77    1

Ma te same substancje czynne co elite tylko w mniejszym stężeniu.Stosuje się go tylko w dawkach dzielonych 1.25\ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

Ma dodatek 20m gram substancji która funkcjonowała na rynku pod nazwą Buracyl, tylko że 20 gram na ha to nic I tak jeżali buracylu stosowało sie doglebowo 200 gr/ha, to czemu tutaj daje się tak małą dawkę. Substancja ta w pierwszym zabiegu wg mnie nie pomoże ale wręcz wpłynie na wschody negatywnie. Poza tym w przypadku suszy, braku opadów powierzchniowe stosowanie substancji doglebowej to głupota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

Zawiera lenacyl to co właśnie buracyl czy bardziej znany venzar, dodatek lenacylu moim zdaniem poprawi działanie mimo niskiej zawartości s.a., zabiegów robisz 3-5 wiec dostarczasz wiecej substancji niz 20g/ha a dodatek do ostatniego zabiegu np 0,25l Venzaru 500, daje świetne zatrzymanie wtórnego zachwaszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

[Wszystko pięknie i ładnie ale zawsze to nowe jest droższe od poprzedniego.. I to co można wyczytać na etykiecie to dawka 1,25 to standard ale w przypadku np rdestów których na polach nie brakuje wynosi już 1,5 l/ha Więc koszt zabiegu nie jest mały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

to że stosuje się mniejsze dawki wynika z formulacji, która sprawia że s.a. jest równomierniej zawieszona w roztworze cieczy roboczej i szybciej wnika do rośliny. z pewnością zawiera już w sobie adiuwant wiec też to ma wpływ na niższe dawki


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Przez ursusikc330m
      Witam czy mogę rozsiać wapno razem z nawozem fosforowo potasowym i to zatalerzować czy lepiej rozsiać wapno zaorać i dopiero nawóz i talerzowanie?
    • Przez asaledr
      Witam,
      Mam taką działeczkę 4 ary, tak sobie leży nieużywana a szkoda żeby tak leżała, pomyślałem posadzę na niej choinki to sobie za 7 lat sprzedam i zawsze coś będzie. Tylko, że ona jest kawałek odemnie a te sadzonki z nadleśnictwa wielkości dłoni to w chaszczach nie bedzie to rosło a mi się nie chce jeździć tam specjalnie i kosić między drzewkami, nie mam na to czasu. Pomyślałem kupie agrowłókninę i całą działkę 4 ary tym wyścielę i zrobie otwory i kosturem posadzę te choineczki. Tylko pytanie czy na całości najlepiej ją dać czy np. między rzędami tylko. Albo może zamiast robić małą dziurkę na drzewko to wyciąć jej otwór o średnicy 30 cm na każde drzewko to będzie miała więcej wilgoci może choinka? 
    • Przez ENDRIUROL
      witam
      chcialbym zapytac o bakterie aktywujace uwsteczniony fosfor w glebie oraz o bakterire wiazace azot z atmosfery czy to na roslinie czy doglebowe. co polecacie czy uwazacie ze warto? widac roznice ? nie tylko w portfelu.. w dobie drogich nawozow kazdy kombinuje ale cxzy warto
      pozdrawiam
    • Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj