Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miross    0

Witam! Mam taki problem zapowietrza mi się układ paliwowy w MF 255. Kupiłem nowy kranik i pompkę paliwa. i jak założę wężyk od kranika do pompki to mi tylko dwa razy psiknie paliwem z pomki i przestaje lecieć paliwo z pompki i z wężyka nie leci paliwo, gdzieś jakby zasycało powietrze z baku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu15    0

A może bak zasyfiony i co pompka zassa to leci i sie zapycha ja mam podobne sytułacje zawsze jak cos robie ciagnikiem po ciemku to tez a jak widno to normalnie idzie tylko jak ciemno to szlak trafia mnie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Bak czyściłem już

Pompki do mf te co są w sklepach do kupienia to badziew w stodole klepany i to bardzo byle jak.Jak oryginalna padła to dopiero trzecią jak kupiłem to działała,w pierwszej po minucie urwał się palec... A sprawdzałeś przed założeniem czy pompka zasysa dobrze???


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miross    0

niby zasysała, ale przed odpowietrzaniem palec chodził ciężko a jak już odpowietrzyłem i ciągnik zapalił to palec chodzi lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

nie kupuj pompki z allegro za 30 zl widziałem kiedyś w grene droższe,ale lepszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miross    0

Nie kupiłem na allegro,tylko w sklepie za 60 zł.A powiedzcie mi jak ten palec od pompowania ręcznie wam chodzi po odpowietrzeniu chodzi bo u mnie chodzi lekkko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

U mnie orginalna pompka przy recznym pompowaniu tez nie za dobrze dzialala, czasem trzeba bylo przekrecic troche rozrusznikiem to znow bylo na chwile ok, w tym roku wymienilem na nowa to tez dwa razy czuc opor a dalej nie chce pompowac, a jak odkrecisz rurke ktora idzie do filtra i przekrecisz rozrusznikiem to wyrzuca pompka z siebie paliwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miross    0

Wyrzuci mi dwa trzy razy paliwo z pompki i nie leci a jak popuszcze ten wężyk co idzie z baku przy pompce to paliwo z wężyka leci. Bo jest taka sprawa że raz mi leciało paliwo z baku a raz nie. I nie wiem czy mi ta pompka zasycza powietrze z baku i nie leci wtedy czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Zdejmij wężyk z pompki co idzie od baku i zobacz jak nim leci paliwo grawitacyjnie do jakiegoś pojemniczka.

Czy leci pełna średnica wężyka. Jak nie to coś stoi na przeszkodzie paliwu. Napisałeś, że kupiłeś nowy kranik, ale czy on nie blokuje.

W korku baku masz drożny odpowietrznik?

Odkręć go i zobacz czy jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez huard
      Witam panowie chciałem się dowiedzieć czy ktoś zwiększał moc w MF 5460 posiadam takiego z 2008rok oryginał ma 115 chciałbym zwiększyć na 125 czy się da? Jakie koszty, i czy trzeba w nim wyciągać pompę?
    • Przez center
      Witam wszystkich mam problem związany z wyciekiem oleju z prawej zwolnicy z mojego MF255, po pracy gdy został umyty i stał w garażu olej wyciekł ze zwolnicy na świeżutko umytą felgę trudno powiedzieć czy jest to między uszczelką czy na wałku trudno tam teraz zajrzeć dokładnie. Ale chcę się spytać czy to ktoś rozbierał może? jest to bardzo skomplikowane żeby wymienić same uszczelniacze? pozdrawiam
    • Przez slavo666
      Witam
      Od jakiś dwóch lat sporadycznie pojawiają się głuche stuki z okolic silnika przy pracy pod duzym obciazeniem  ponad 2000 obr.  Czasami ustaną same po chwili jak zmniejszę obroty a czasami muszę zagasić silnik. Obstawiałem na początku panewke ale po takim czasie to już by waliło cały czas poza tym nie widzę spadku cianienia oleju. A poza stukami nie ma żadnych innych objawów. Jakieś propozycje?
      Uprzedzam stuki zależne są od obrotow a nie od predkosci jazdy. Zawsze swój początek mają od przeciążenia ( np podjazd pod górkę z ładunkiem) 
    • Przez luki08
      Witam zastanawiam się nad zakupem agregatu do mojego ferdka i tu pytanie czy użytkuje ktoś podobny agregat i mógłby się podzielić opinią.  Pole i tak uprawiałbym wstępnie  agregatem na wąskim zębie z podwojnym wałkiem strunowym a ten byłby do ostatniego przejazdu z siewnikiem 

       Ten agregat nie ma hydropaka ale jest lekki około 250 kg i "krótki " myślę że jak z przodu dorzuce 100kg powinno się dać tym pracować.  
      Będę wdzięczny za każdą poradę.
    • Przez Dabek321
      Witam ostatnio często Massey nie chcę wogule ruszyć ni nic wchodzą dwa biegi, 1 i 3 wtedy rewers ani nic nie reaguje massey nie chce ruszyć trzeba odczekać jakiś czas żeby to minęło dość długo. Czy ktoś miał podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj