Polecane posty

arek1990    0

siema mam mf 5460 i mam pytanie czy w tej serii jest jakas kontrolka paliwa bo umnie nic się nie świeciło a byłem przekonany że powinno cos takiego byc i tym oto sposobem wydoiłem bak do konca a mf stanął i sie przypowietrzył;p

 

 

osoby które maja traktory tej serii prosze o info czy u nich równiez nie ma tej przydatnej kontrolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

nie ma kontrolki, co za różnica czy jest kontrolka czy jej nie ma , wskazówka nisko znak, że trzeba coś tam dolać :) a ciągnik bynajmniej na pompie mechanicznej się sam odpowietrza :)

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek1990    0

nom wiem że sie sam odpowietrza ale jak na moje oko troche za długo musiałem go kręcic zeby sie odpowietrzył i gdybymmiał starszy akumulator albo bylo by minus 10 to był by raczej problem

 

a co do tego cos tam dolac to wiesz wlewam 20 l i wskazówka nadal jest praktycznie na zerze i ta wskazówka to umówmy sie nie jest za dokładna

 

 

a mf kupowałem u dealera z miejscowiosci chojny młode pod Łomża;)

Edytowano przez arek1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

w starszych modelach chyba była lampka sygnalizująca rezerwę, u mnie jak wskazówka jest na czerwonym polu i przestaje się bujać to znak że jeszcze można godzinę pracować-sprawdzone :D

 

z tym odpowietrzaniem to poczytaj instrukcję, bo szkoda rozrusznika i akumulatora ;)

 

ile za niego dałeś i jakie ma wyposażenie, rozmiar opon???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

właśnie właśnie :) poczytaj instrukcję, albo zrób tak: przekręć zapłon, wyjdź z ciągnika, zapal papierosa, lub zrób 10 kółek szybkim krokiem wokół ciągnika, wejdź do ciągnika i zakręć rozrusznikiem przez maks 5 sekund.... zapali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek1990    0

cena zakupu w grudniu 2011 to 208 tys

 

opony Przód 440/R28 TYŁ 540 /R38

 

wyposazenie to mf wiekszosc ma w standardzie + zaczep hitch CENA BEZ PRZEDNICH OBCIAZNIKÓW BO ZAŁOZONY JEST TUR STOLL ROBUST FZ 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a wiesz ile może kosztowa amortyzacja osi i kabiny do tego modelu??? przy ile jedzie max km/h i przy jakich obrotach???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek1990    0

nie wiem dokładnie więc nie bede siał zamentu;)

 

jak sie Twój ; pioter spisuje mf ile ma mth jakies awarie były jak spalanie? i jak dyna 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

spisuje się ok, spalanie w normie 6-13l ON/mth zalezy co robi, skrzynie mam jeszcze SpeedShift ptaj @b0gdana :P


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly43213    0

witam moze nie pod tym tematem ale sie przyłacze doradzcie co lepiej kupic MF 5460 w miekiej osi miekiej kabinie reszta tak jak fabrycznie idzie czy JD6330 tez w podobnym wyposażeniu ?? ktory bedzie oszczedniejszy ?? bedzie to ciagnik głowny orka siewy itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zabawne, wskazówka po 20 l nie chciała sie podnieść, jaka wredna. Widziałeś jak długi i płaski jest bak. Jeśli wlałeś 20 to jak myslisz o ile cm się stan podniósł. Przy długich płaskich zbiornikach lepiej mieć więcej ponieważ gdy się sprzęt pochyli jadąc na resztkach może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

    • Przez Kerson
      Witam mam MF 5430 dyna4 2011r i mam problem tego typu że odpalę wszystko git pochodzi wyskakuje błąd na skrzyni świeci 1 plus miga 4 lub śweci 3 miga 1 stan oleju jest aczkolwiek zauważyłem że czasem pokazuje za mało dolalem raz chodziło dobrze wszystko dzień potem pokazywało że oleju za dużo według miarki z tyłu ktoś miał podobnie ?
      Może przycina jakie zawór albo nie wiem czujnik poziomu oleju?
       
      Dodatkowo zauważyłem ostatnia po przekręceniu kluczyka w miejscu gdzie pokazuje prędkość wyświetla się R8 znika i pokazuje prędkość potem 
    • Przez Stefan15031990
      Witam wszystkich mam problem z pracą skrzyni massey 3090 na postoju słychać prace trybów  w skrzyni zaraz za sprzęgłem biegi działają bez zgrzytów rewers także. Po włączeniu przyspieszacza na postoju słychać jeszcze bardziej,podczas jazdy nic się niedzieje ,wydaje mi się że zaczęło się to podczas orania chciałem ruszyć z 1 b na Zającu i zaczęło się sprzeglo slizgać ale na 4a zająć jechał normalnie plugi duze 4.Co to może hałasować będę wdzięczny za sugestie pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj