cuabab

Łyżka Do ładowarki JCB

Polecane posty

cuabab    1

witam.

(przepraszam jeśli nie mogę takowego tematu zamieszać)

Sprawa polega na tym: od 450 dni dzień w dzień przeszukuje allegro, szukam łyżki do jcb ładowareczki teleskopowej 530/70 może być bez mocowań do niej. Oto co musi być: być musi otwierana typu krokodyl lub szczękowa, wymagań ciąg dalszy Odległość max 100 km od gdańska. Bardzo bardzo bardzo! będę wdzięczny za namiary na potencjalnego sprzedawcę. Moje namiary: pisz pod tematem, pisz na pw,. Pozdrawiam Kuba.

Edytowano przez cuabab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

5 minut szukania i znalazłem firmę która produkuje osprzęt między innymi do ładowarek ;) i chyba mieści się w przedziale do 100km. Jeśli chciałbyś kupić oryginał to zawsze możesz u dealera kupić tylko że cena będzie inna

http://allegro.pl/ly...html#tabsAnchor

 

Przepraszam że nie napisałem, ale takie łyżki to można se do tura zamontować a nie do ład. słabe to i gnie się zaraz. Znajomy miał niby z hardox'ów itp. a wjechał 2 razy w pole i d*pa łycha pogięta. Łyżeczka musi być oryginalna np. od: Case, cat , jcb, itp. Ale dzięki za chęci. ^^

 

http://www.agrofoto....chaeff-skl851b/ o takie łyżki Ci chodzi?

 

Może być taka, lub coś w tym stylu osprz-t-do-adowaczy-krokodyl-wid-y.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Skoro musi być oryginalna, to nic prostszego... musisz poszukać w swojej okolicy dealera JCB. Niestety ceny mają z kosmosu.... Na twoim miejscu nie skreślałbym od razu łyżek polskich producentów. Zawsze można sobie zażyczyć grubszą blache itp. Ja jak kupowałem ładowarke to w komplecie też sobie zażyczyłem oryginalną łyżke (dzięki temu udało się utargować 1000euro) ale reszte osprzętu kupowałem już u polskiego producenta.

http://www.interhandler.pl/51,gdansk.html

Edytowano przez marc

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

Kolego dzięki za pomoc ale... no właśnie ale, pisząc ten tema miałem nadzieje na namiary na jakiegoś gościa który chce sprzedać łychę ale jest osoba prywatną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Czasem na allegro były używane oryginalne łyżki... (i to słynne "ale") ale nie wyglądały za ciekawie. Życzę powodzenia może w końcu uda ci się coś ciekawego poszukać :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Koło Torunia jest firma http://www.dynamic-metal.com.pl/1,29,oferta.html mają dość dobre ceny, podobno robią łyżki do zachodnich maszyn sprzedawanych na nasz rynek. Kupując ładowarkę też miałem do wyboru orginalne łyżki jak i nasze polskie niestety cena polskich była połowe niższa, a i tak wybrałem orgynalne. Tylko za taką jak ja mam to pewnie nie dasz 6 tys E ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj