cuabab

Łyżka Do ładowarki JCB

Polecane posty

cuabab    1

witam.

(przepraszam jeśli nie mogę takowego tematu zamieszać)

Sprawa polega na tym: od 450 dni dzień w dzień przeszukuje allegro, szukam łyżki do jcb ładowareczki teleskopowej 530/70 może być bez mocowań do niej. Oto co musi być: być musi otwierana typu krokodyl lub szczękowa, wymagań ciąg dalszy Odległość max 100 km od gdańska. Bardzo bardzo bardzo! będę wdzięczny za namiary na potencjalnego sprzedawcę. Moje namiary: pisz pod tematem, pisz na pw,. Pozdrawiam Kuba.

Edytowano przez cuabab

Wiadomość z agroFakt.pl

cuabab    1

5 minut szukania i znalazłem firmę która produkuje osprzęt między innymi do ładowarek ;) i chyba mieści się w przedziale do 100km. Jeśli chciałbyś kupić oryginał to zawsze możesz u dealera kupić tylko że cena będzie inna

http://allegro.pl/ly...html#tabsAnchor

Przepraszam że nie napisałem, ale takie łyżki to można se do tura zamontować a nie do ład. słabe to i gnie się zaraz. Znajomy miał niby z hardox'ów itp. a wjechał 2 razy w pole i d*pa łycha pogięta. Łyżeczka musi być oryginalna np. od: Case, cat , jcb, itp. Ale dzięki za chęci. ^^

http://www.agrofoto....chaeff-skl851b/ o takie łyżki Ci chodzi?

Może być taka, lub coś w tym stylu osprz-t-do-adowaczy-krokodyl-wid-y.jpg

Pozdrawiam

marc    17

Skoro musi być oryginalna, to nic prostszego... musisz poszukać w swojej okolicy dealera JCB. Niestety ceny mają z kosmosu.... Na twoim miejscu nie skreślałbym od razu łyżek polskich producentów. Zawsze można sobie zażyczyć grubszą blache itp. Ja jak kupowałem ładowarke to w komplecie też sobie zażyczyłem oryginalną łyżke (dzięki temu udało się utargować 1000euro) ale reszte osprzętu kupowałem już u polskiego producenta.

http://www.interhandler.pl/51,gdansk.html

Edytowano przez marc

:)

cuabab    1

Kolego dzięki za pomoc ale... no właśnie ale, pisząc ten tema miałem nadzieje na namiary na jakiegoś gościa który chce sprzedać łychę ale jest osoba prywatną. pozdrawiam

marc    17

Czasem na allegro były używane oryginalne łyżki... (i to słynne "ale") ale nie wyglądały za ciekawie. Życzę powodzenia może w końcu uda ci się coś ciekawego poszukać :)

:)

dawidg2    30

Koło Torunia jest firma http://www.dynamic-metal.com.pl/1,29,oferta.html mają dość dobre ceny, podobno robią łyżki do zachodnich maszyn sprzedawanych na nasz rynek. Kupując ładowarkę też miałem do wyboru orginalne łyżki jak i nasze polskie niestety cena polskich była połowe niższa, a i tak wybrałem orgynalne. Tylko za taką jak ja mam to pewnie nie dasz 6 tys E ponad.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Konrad_90
      Witam. Przymierzam się do kupna ładowarki do gospodarstwa. Doszedłem do wniosku że ładowarka przegubowa ma dla mnie niewystarczające parametry, szczególnie wysokość podnoszenia, jednak chciałbym, aby maszyna wjechała w różne "zakamarki" gospodarstwa. Padło na kompaktową ładowarkę teleskopową. Zastanawiam się nad Manitou mlt420-60h, weidemannem t4512 oraz ewentualnie giantem gt5048. Czy macie jakieś doświadczenia z tymi maszynkami? Dodam, że zdziwiły mnie ceny, bo Manitou, pomimo najlepszych parametrów, jest najtańsze w podstawie. 
    • Przez kubas340
      Witam wszystkich,czy powyższa ładowarka po włączeniu 1 lub 2 biegu i przestawieniu rewersu w polożenie w przód lub tył bez wciskania gazu powinna powoli się toczyć czy nie? Proszę też o jakie kolwiek opinie na temat tej ładowarki
    • Przez artursz89
      Witam!
      Czy ktoś z was ma może książkę z częściami do ładowarki Sanderson 726 i napisałby jaki jest numer części elektrozaworu rewersu do skrzyni spicer / turner COM - T4 - 2014 ?
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Jagis
      Witam
      Mam problem z ładowarką teleskopową weidemann t6025, mianowicie pękł mi przu joysticku suwak od kierunku jazdy po rozebraniu okazało sie ze gdy zalozylisy joystick z powrotem nie działa wysuw oraz oprzyrządowanie na teleskopie . Proszę o pomoc
    • Przez iroo10
      Witam.
      Mam problem z ładowarką przegubową striegel. Ciężko kręci się kierownicą w lewą stronę, w prawo jest ok. 
      Pierwsze podejrzenie padło na siłownik, bo pod obciążeniem sama skręcała. Po regeneracji siłownika kręci się lżej, ale nie tak jak być powinno. 
      W ładowarce jest zamontowany orbitrol z zaworem priorytetowym LS. Teraz pytanie co wysiadło zawór czy orbitrol?
      Czy taki orbitrol z zaworem priorytetowym można zamienić na taki: https://sklepdlarolnika.pl/pl/p/Orbitrol-OSPC-80-LS-150-1230/24631

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj