Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bonek1111

Gałka zmiany biegów Forterra

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bonek1111    1

Witam wszytkich posiadaczy forterr mam forterre 115 i mam pękniętą obudowe lewarka od biegów jest to ta starsza forterra co ma półbiegi pod spodem . I mam pytanie czy ktos wyminiał te starą gałke na nową tą z przyciskami na boku? czy ona pasauje? czy musi byc taka jak orginalna?

lukasz627    0

Mi też na jesieni pękła z Forterce 115 ale że jeszcze na gwarancji ją mam to w serwisie wymienili za free, ale sprawdzałem czy podejdzie ta nowa (bo nawet dopłacić chciałem) ale ta z czerwonymi przyciskami z boku ma większą dziure więc założyliśmy stary typ...

Wiadomość z agroFakt.pl

danielhaker    829

14zł za coś takiego? :blink:

Poza tym żadna z twoich naklejek nie pasuje do tego ciągnika bo ma układ

1 3

| - |

2 4

BEZ WSTECZNEGO

Edytowano przez danielhaker

tomasz20    0

CO jest z tymi dźwigniami? Mi też ostatnio ułamała się to patrzyłem nowa kosztuje około 300 zł. o0

danielhaker    829

Jak zmieniasz bieg to trzymasz rękę na dźwigni czy obejmujesz ją pionowo pod guzikami?

hog    0

witam

mam pytanko czy ta nowa gałka zmiany biegów (ta z bocznymi przyciskami) pasuje żby ją podłączyć pod kable i czy na rurke normalnie wchodzi ?

prosze o dokładną odpowiedz

piterr9    0

witam

mam pytanko czy ta nowa gałka zmiany biegów (ta z bocznymi przyciskami) pasuje żby ją podłączyć pod kable i czy na rurke normalnie wchodzi ?

prosze o dokładną odpowiedz

ponawiam pytanie czy ktoś zakładał gałke nowego typu z bocznymi przyciskami w zamian za starą?

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez piterr9

Bambi24    0

Jak zmieniasz bieg to trzymasz rękę na dźwigni czy obejmujesz ją pionowo pod guzikami?

jak powinno się trzymać ???

danielhaker    829

Jak komu wygodniej ta będzie obejmował ale trzymając za główkę (górną część dźwigni) można ją ułamać. Najbezpieczniej jest obejmować z boku, tak jakby to była sama rurka.

Wydaje mi się że nowa ma taki same wymiary jak stara, bo raczej nie zmieniano całej dźwigni, tylko samą gałkę.

hog    0

witam tą gałke można czymś zastąpić jakimś zamiennikem. Macie jakieś pomysły ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Gorczyk
      Witam, mam taki problem z przednim napędem w Zetorze proxima 90, a dokładnie z jego wyłączeniem. Ostatnio podczas transportu przy przedni napęd włączył się podczas hamowania a później już nie chciał odbić. Na pewno nie jest to wina bezpiecznika, zajrzeliśmy również do zaworu, wyczyściliśmy go ale to też nic nie pomogło, co jeszcze można zrobić? 
    • Przez Szymekrolnik912
      Wie może ktoś jaki jest schemat zmiany biegów w zetorze
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez damian513
      Witam parę miesięcy temu zakupiłem ciągnik zetor proxima power 95 z 2010 roku  i chciałbym zamontować do niego ładowacz czołowy ale jakiś z tańszej półki i dobrej jakości. W gospodarstwie pracuj do ciężkich prac ładowarka teleskopowa . Tur miał by służyć do ładowania bel na polu. Dalsze trasy po siano , ładowanie big bag z nawozem na polu czyli takie lekkie prace. Jaki ładowacz czołowy waszym zdaniem był by dobry ? A jak są te nowe tury po 10,000 tyś  to te konsole pasują do tura czy to dorabiają jak to jest dokładnie ? 
    • Przez tomi382
      czy ma ktos nową proxime z adblue? Na ile wystarcza pełny zbiornik ad Blue? jak z awariami tego systemu?