Skocz do zawartości
Edinho

Absurdy w polskich urzędach i nie tylko

Polecane posty

Edinho    0

Witam. Chciałbym abyście się podzielili absurdalnymi lub dziwnymi sytuacjami w polskich urzędach/agencjach jakich doświadczyliście, lub o takich wiecie.

Dajmy na to taką sytuację, ostatnio kupiłem dwie duńskie jałówki, patrzę na kolczyk i widzę: na górze korona(herb Dani), a pod spodem numer zwierzęcia, i tylę. a na polskim na górze znak graficzny ARiMR, numer duplikatu, numer zwierzęcia, i jeszcze kod kreskowy. przy ostatniej wizycie w agencji z ciekawości zapytałem się pani tam pracującej, i odpowiedziała mi że to przepisy unijne. Czyli wychodzi na to, że Dania jest biedniejszym krajem od naszego, i chociaż rolnikom trochę życie ułatwiają.

agasia    0

To ja może do tych absurdów coś od siebie i swojej sytuacji.Od pół roku mam zalane łąki i zadrzewienia przez sąsiada,który ma zbiornik małej retencji wybudowany na rowie i nielegalnie piętrzy wodę o pół metra podniósł poziom wody.Przez pół roku pisma od urzędu do urzędu od spółek wodnych do nadzoru budowlanego,starostwa itp itd.I nic z tego nie wynika.Wszystko gnije u mnie na polu.Starostwo skierowało sprawę na policję w celu zbadania czy to przestępstwo czy nie,choć wszelkie kontrole dawno to stwierdziły.A sąsiad nikogo nie wpuszcza na swój teren nawet kontroli z wojewódzkiego inspektoratu,kosi sobie trawkę w koło zbiornika i nie odbiera żadnych pism.To jest dopiero absurd taki ,że ręce opadają.

A jeśli ktoś ma pomysł jak to ugryźć ,żeby zakończyć to miło by było bo czuję się już zmęczona pismami bez rezultatu.

Wiadomość z agroFakt.pl

witejus    120

wziąć koparkę rozwalić tamę i po sprawie

agasia    0

Niestety to nie takie proste,wtedy to ja popełnię przestępstwo tak się nie da.

mikcom20    22

poproś o pomoc jakąś gazetę lub program telewizyjny

piter_msk    1

Za każdym razem trzeba prosić gazety lub programy telewizyjne. Kto ma na to czas?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?