kamyk86

Fahr M1000 Gdzie kupić koła zębate bębna młócącego

Polecane posty

kamyk86    4

Poszukuje koła zębatego 18 ząbków do ustawiania obrotów bębna młócącego do kombajnu fahr m1000 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

kolego ja też szukałem. pozostaje tylko dorobić zestaw 2 kół albo jak dobierzesz tą 18 to tylko to jedno, kupić to raczej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk86    4

no właśnie szukałem na różnych aukcjach ale zawsze juz sprzedane a ten co mam 16 ząbków to troche za duże obroty do owsu

 

do tedo pana dzwoniłem ma wersje skandynawską i napęd bębna na pasek :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A czy to są takie same koła jak w M1300? Bo posiadam kilka, a nie bawie się w wymienianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk86    4

możliwe jutro wstawie foto napęd jest na potrójny łańcuch,pawel885 a miałbys takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk86    4

właśnie takie ale cena to kosmiczna taniej będzie takie dorobić albo używane kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

właśnie takie ale cena to kosmiczna taniej będzie takie dorobić albo używane kupić

Olej to, taka cena to złotwm powlekane musi być:)

Zadzwoń do http://www.rol-trans.pl/

Jeszcze nie tak dawno szukałem do M900 i wiem że mieli do M1000 różne.

Jak nie, to kup standrdowe koło łańcuchowe pod łańcuch ( na nim masz symbol) tylko nie będzie wielowypustu a to trzeba dorobić. No i wydaje mi się że nie kupisz 3 rzędowego o hartowanych zębach, ale to też można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam posiadam rozdzielacz arag. Potrzebuję dokupić króćca/złączkę żeńską nr 39/259. Między widełkami ma 20mm. Proszę o pomoc gdzie to mogę kupić? Zna ktoś fachowe wymiary tej złączki?


    • Gość
      Przez Gość
      .
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Rzodkiewka
      Witam, gdzie, w okolicach Torunia kupię wysłodki buraczane, niemelasowane, około 30 kg ?
    • Przez BARTOLA
      witam założyłem do swojego 7011 tura i teraz chcem założyć jakieś szerokie koła na przód , i teraz moje pytanie czy przednie koła od ostrówka bedą pasować do mojego 7011 ? dodam jeszcze że z przodu mam miękką oś
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj