Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michael1985

konsola do deszczowni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Konsola
michael1985    0

Witam. Czy ma ktoś z was konsole do deszczowni? Jakie są szerokości jakie dysze, gdzie można je kupić i ile kosztują. Konsole chce kupić do deszczowni 400/90 (średnica węża). Z góry dziękuje.

marc    17

Konsole zdarzają się na allegro, tylko pytanie czy warto kupować konsole... Sąsiad kupił sobie używaną deszczownie i zamiast działka, była konsola... Użył ją chyba z 3-4 razy i powiedział że nic gorszego nie ma :D . Minusy: gorsza do rozciągnięcia, trzeba zważać na przeszkody jak słupy itp. , no i przy lekkim wietrze znosi wodę. Jedyny plus konsoli to taki że lecą drobne krople i nie zbija się tak ziemia (czyli dobre zaraz po siewie)

:)

Zetorek95    6

Trzeba również zwrócić uwagę na ukształtowanie terenu. Konsola jest bardziej podatna na różne wywrotki itp. Mój sąsiad również ma konsolę i tak samo użył jej może z 5 razy na 10 lat od kiedy ją ma.

Wiadomość z agroFakt.pl

michael1985    0

U nas maja i przeważnie podlewają konsolą a nie działkiem. Tylko tyle że u nas w okolicy są konsole z Agrotop słyszałem że to straszni zdziercy wiec proszę o pomoc. Jakie firmy je sprzedają a może ktoś je robi na zamówienie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez menos
      zastanawiam sie czy niekupic takiego gniotownika zeby robic pasze dla swin sipma robi takie gniotowniki co powiecie o tym a moze inny
    • Przez DanielKocima
      witam, znajomy ma na sprzedaż cuklopa nujn 100, maszyna posiada liczne przecieki, chce ja odsprzedac za symboliczne 5 stówek, i tu moje pytanie miał ktoś z tym doczynienia warto to brać? Nie posiadam cyklopa a przydał by sie ale mam nadzieje że tutaj dowiem sie czegoś o tej maszynie z góry dzieki
    • Przez Masterek
      Witam, posiada ktoś z Was może wagę samochodowa? waga na pewno ma być najazdowa. zastanawiam się bardziej nad tym czy wybrać wagę betonową czy może stalowo-betonową. i jakbyście mogli mi doradzić jakiej firmy wziąć. W wagach są czujniki różnych firm na których kompletnie się nie znam.
      z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez deer
      Szukam informacji na teamat wag podkładkowych http://www.miary-wagi.com.pl/wagi-podkladkowe/ .

Interesuje mnie jak one sprawdzają sie w praktyce. Moze ktos miał z nimi do czynienia ?

Ogólnie za wszelkie info na ten temat będę wdzięczny .
    • Przez SuperCebulaKurw
      Witam,

ktoś z wam posiada może taką maszyne? Gdzie sprzedać taką obraną cebule przez maszyne? Jest lekko pokaleczona, więc raczej cebularz raczej nie przyjmie, lecz zobaczymy. Dostaje cebule i oddaje obraną 40 gr za kilo mi daje, więc sporo.