Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

Ferma - pierwszy dzień targów za nami.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrofoto    90

Targi zostały otwarte, po raz pierwszy odbywają się w Hali Atlas Arena w Łodzi. Samych wystawców jest 160. Organizator targów wysłał ponad 100 000 zaproszeń. Równo o godzinie 10:00 pojawili się pierwsi zwiedzający. Od samego rana widać silne zainteresowanie wydarzeniem. Licznie przybyli rolnicy z wielu stron Polski.

 

Lely

Na stoisku firmy Lely spotkaliśmy się z Panią Joanną Aerts. Dowiedzieliśmy się kilka ciekawych informacji na temat rozwoju i promocji firmy Lely. W tym roku produkt Robotic-Milking obchodzi dwudziestolecie. Firma przygotowała swój program finansowania robotów. Teraz coś o promocjach. Do końca marca przy zakupie robotów udojowych roczny zapas środków chemicznych gratis.

 

CAMARA

Hiszpańskim akcentem jest firma CAMARA.

Głównym powodem przybycia firmy na targi Ferma jest poszukiwanie rynku zbytu na polskim rynku. Fabryka maszyn CAMARA znajduje się w Hiszpanii. Jest to firma rodzinna założona w 1939 roku. W swojej ofercie posiadają wozy do wywozu szamba, rozrzutniki obornika oraz przyczepy. Głównym celem firmy jest wejście na nowe rynki.

 

Brochard

Na stoisku Brochard mieliśmy przyjemność zadać kilka pytań Panu Marcinowi Rachwał. Brochard zaprezentował swoje nowoczesne produkty, wsparte wieloletnią gwarancją. Firma obecnie stawia na intensywny rozwój. Trzeba przypomnieć ,że Brochard produkuje największe rozrzutniki obornika, sięgające nawet 32 ton. W rozmowie Pan Marcin powiedział, że liczy na dużą liczbę kontrahentów pozyskanych na targach.

 

Wipasz

Zostaliśmy gorąco przyjęci nas na stoisku firmy Wipasz.

Wipasz jest czołowym producentem pasz i mieszanek paszowych na polskim rynku. Na targach Ferma w Łodzi są pierwszy raz, lecz jak powiedziała Pani Ewa Sawczyńska nie ostatni. Firma dzięki takim targom chce spotkać się z obecnymi klientami, ale również pozyskać nowych, co jest teraz bardzo trudne, ponieważ jest wiele firm o podobnym profilu.

 

FARM-MPARTNER

Jak zawsze w firmie FARM-MPARTNER tradycja jest najważniejsza. Świadczy o tym, że specjalnie na tragi Ferma w Łodzi zostały przygotowane dwie nowości. Jest to paszowóz samojezdny Mixellium 180 oraz robot udojowy Merlin - powiedział Pan Łukasz Perlik. Liczymy na kolejne nowości.

 

 

AgroFoto.pl

Już od samego rana dużym zainteresowaniem cieszyło się nasze stoisko. Odwiedziło nas wielu użytkowników, z którymi dyskutowaliśmy na różne tematy. Przypominamy, że na naszym stoisku można grać i wygrać . Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29

ja jestem troszkę zawiedziony.....sale wykładowe malutkie....trzeba było słuchać na korytarzu:(.... w arenie wszystko poupychane na maksa....dzięki czemu tworzył się sztuczny tłum:( Oczekiwałem troszkę więcej....w porównaniu np do polagry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz3    7

Było trochę gorzej niż w poznaniu bo po pierwsze za mało miejsca a po drugie latanie po tych schodach chociaż było trochę więcej maszyn niż w poznaniu.

 

 

 

zdjcia0052r.jpg

Edytowano przez Mateusz3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Byłem dzisiaj. Generalnie nie podobało mi sie. Mało miejsca, ciasno, male sale wykładowe, nie warto jechać. dobrze że chociaż blisko miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrzej    9

Zgadzam sie z przedmówcami,za mało miejsca było i bardzo ciasno,sale wykladowe za małe,choc na jednym wykladzie udalo mi sie siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Witam

 

Ja mam pytanie apropo wejściówki bo jest to dla mnie trochę nie jasne wybieram się pierwszy raz na tego typu pokaz i nie wiem jak jest z wejścówką może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą bezpłątną kartą wstępu i ile kosztuje bilet ewentualnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29

nie powiem Ci jak jest z płatnymi biletami.....odnośnie wejściówki to ja nic nie miałem....przy wejściu powiedziałem ze jestem z grupą i wszedłem. Te tzw wolne wejściówki nie są oznakowane i można ich użyć wielokrotnie, o wejściówki pytają tylko przy wejściu do areny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Też uważam że nie ma po co jechać, chyba bardziej postawili na reklame niż na jakość wystawy


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Ja jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo dużo osób, co cieszy wystawców. Ogolnie targi oceniam na duży plus, jestem mile zaskoczony. Co do waszego zdania koledzy, myślę,że zbyt surowo oceniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Ale co ci się podobało?? wystawców mało, wszedzie ciasno i tłoczno, wiele firm miało tylko szyld i malutkie stoisko gdzie nie dało nie nawet nic wystawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29

dokładnie ciasno...mogliby chociaż transmitować losowe wykłady z sal na telebimach w arenie... a tak prawie nic nie było słychać....ja mam do Łodzi 200km....chociaż kilka hostess było całkiem całkiem i to mogło się podobać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

A ja powiem, że targi były całkiem w porządku. :)

Edytowano przez karolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

A mi sie podobało. Mało ludzi, sale wykładowe niepełne. Ogólnie wszyscy byli bardzo mili nie robili żadnych problemów co to wsiadania do ciągnika itp. A po za tym było fajnie pogadać z Kamilem czy Jackiem. Pozdrawiam dzisiejszą ekipe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Zdjęcia będą sukcesywnie dodawane.Także prosze wypatrywać w galerii.

Niee<lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj