Polecane posty

witam , mam problem z moim mf,em . po kilku dniach postoju pedał sprzęgła jest miękki i gdy wbijam bieg 1234 wbije to a lub b nie wejdzie i odwrotnie gdy wejdzie a i b to 1234 nie . ktoś mówił że sprzęgło zapowietrzone i po kilku minutach ok było w polu biegi palcem wchodziły . jednak dziś po tygodniowym postoju też tak było ale pojechałem . zrobiłem 10 km gdzieś i znów n ie mogłem wbić żadnego biegu i po kilku próbach udało się , zauważyłem też że te problemy były na terenie pod góre oprócz garażu.. co jest pomóżcie czy mało płynu czy powietrze jak odpowietrzyć jak dolać płyn i gdzie czekam na pomoc i z góry dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Kolego jaki płyn??? To wszystko chodzi na oleju ze skrzyni... Ty po prostu nie masz sprzęgła. Albo pompka ,albo wysprzeglik do regeneracji,albo jedno i drugie...

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a np dziś zapaliłem i każdy bieg mi wchodził bez żadnych problemów każdy w przód i tył lekko i czemu??/

 

a czy wałek włącza się bez sprzęgła ja właczam ze sprzęgłem ale widze że tak jakby nie miało wpływu, po co jest ta dżwignia z oznaczeniem włączenia wałka i wyłączenie jak i tak włącza sie tym przełącznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Bo sprzegło sie nie zapowietrzyło....

Wałek bez sprzęgła....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Panowie wczoraj zrobiłem wysprzeglik tzn uszczelniacze złozyłem i jest dobrze tylko gdy wrzucę bieg i trzymam na sprzęgle to coś jak by hamowało całym ciągnikiem gdy wyrzuce na luz to ciągnik leci z górki ale gdy wrzucę bieb od razu sie zatrzymuje tak jak by tam coś blokowało, co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam . Czy podpowie mi ktoś jak rozebrać wysprzęglik co odciąga słoneczko? Chodzi o tą nakrętke w którą stronę jest gwint? Dziś nie chciałem próbowac bo zbrakło czasu . :) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy to jest wina pompki ze wysprzeglik rusza sie tylko do słoneczka jak wciska 3 lub 4 milimetry i brakuje troche by wysprzegliło ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Nie koniecznie, może pompka za mało oleju w niego wtłacza i za mało się wysuwa spróbuj najpierw przy pedale wyregulować na gwincie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A choć w dobrą stronę? Zakładając że pompka sprawna i wysprzęgnik nie cieknie to musi chodzić bo pompka poda tyle oleju by starczyło do całkowitego wysunięcia

Edytowano przez sznajdik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa kupie bo kapie A po 2 wkrecilem bardziej i działa ale  to nie duży koszt pompki A ona czasem puszcza powietrze wysprzeglik suchutki jest więc tylko wymienię  ją A czasem puszcza olej do kabiny to Już przepuszcza 

 

Edytowano przez PiotrMichalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj