Zaloguj się, aby obserwować  
jasiu7745

same jaguar 95 export nie podnisi

Polecane posty

jasiu7745    2

witam szukałem już wszędzie ale nigdzie nie znalazłem takiego tematu i jak w temacie stoi u mnie same jaguar 95 export i problem jest tego typu że nie podnosi wogule ramiom,a chydraulika zewnętrzna działa bo aż silnik przygasa myślałem że to wina może filtrów ale nie bo dałem nowe, dodam że ten traktor pracuje w lesie. Olej to jest kompletnie do wymiany bo jest czarny jak by był wlany silnikowy przepalony i też zastanawiam się jaki olej wlać do silnika i do skrzyni bo gość który go kupił to nic przy nim nie robił tylko od razu do roboty a teraz to jak trzeba coś zrobić koło niego to tylko do mnie od razu a nigdy nie miałem stycznośći z tymi traktorami więc jestem troszkę zielony proszę o jakieś porady co to by mogło by być bo już skończyły się mi pomysły proszę o kontakt pod tym nr 7214 30627 z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu7745    2

Pompa nie siadła bo hydraulika zewnętrzna działa tylko nie podnosi ramion ;[ i ciekawi mnie gdzie dostać jakieś części do tego zabytku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzynia662    3

części to dostaniesz w sklepie do zachodnich maszyn rolniczych wiec one beda sciagane z zagranicy ale ceny sa kosmos do takich ciągników ja tez miałęm same centurion 75 to i tak ze sie jego pozbyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semen    1

ja miałem podobny problem w Same Tiger six 100. wina była w rozdzielaczu od podnośnika udało mi się naprawić z dobym skutkiem więc jeśli nadal masz problem to mogę się podzielić wiedzą na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj