Skocz do zawartości
Przemek6140

Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 627 TURBO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
m125    0

Są to jedne z lepszych ładowarek w swojej klasie. Zależy też do czego i gdzie chcesz ich używać. Są gabarytowo nie największe, więc są dobre tam gdzie jest ograniczone pole manewru. Przy wyborze ładowarki nie kieruj się tylko udźwigiem czy mocą. Zmierz sobie bramy wjazdowe czy aby zakupiona maszyna nie będzie np. o 10 cm za szeroka:-( Jeśli chodzi o łąkę czy pole to MLT627 mają duży prześwit - 0,4m, więc nadają się na trudne tereny. Więcej poczytasz tutaj: http://ladowarki.esklep-mar.pl/manitou-mlt-627/. Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Na ostatnich testach ładowarek teleskopowych Manitou nie wypadło za dobrze. Jest ona dość duża przez co zmniejsza się jej zwrotność.

GRGOJ    18

627 już nie jest produkowane (jest 625 obecnie), 633 do 2003roku był produkowany. Więc też żadne nowe testy ich nie dotyczą.

Chętnie bym natomiast zobaczył jakiegoś JCB mniejszego od 627, albo chociaż takiego samego, z tym samym udźwigiem ;)

tutaj macie przegląd modeli Manitou i innych firm

http://www.lectura-specs.com/pl#!/category/971358/manufacturer/983223

Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Nie pamiętam jakie to były modele na tych testach. To był test w top technika (luty lub styczeń) 2012. JCB i Claas wypadły tam najlepiej.

markpp    1

Wybaczcie za wykopki, wiem że to nie pora na to teraz  ale potrzebuję na gwałt instrukcji obsługi właśnie do tej ładowarki. Czy posiada ktoś i mógłby się podzielić? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach