Gość Profil usunięty

Zetor szykuje ofensywę nowych modeli

Polecane posty

farmer_89    20

dzisiaj znalazłem na ogłoszeniu zetora proxime prenium wiecie może cos więcej o tym modelu czym się rozni od zwyklej proximy albo od proximy plus?, pewnie wyposarzeniem tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botannick    24

Przeglądając yt natknąłem się na filmik z targów rolniczych w brnie

, co prawda dodany 1 kwietnia ale to chyba żart nie jest. Zetor znowu szykuje nowość... Edytowano przez Botannick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ciekawe cacko i ta amortyzacja coś pięknego zetor sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zetor Proxima Premium 90 ma w standardowym wyposażeniu

- skrzynie 12/12 z rewersem WOM 540/540E

- skrzynia 40km/h

- komfortowe siedzenie mechaniczne

- obciążniki przed maską 270 kg

- obciążniki kół tylnych 150 kg

- zewnętrzne sterowanie podnośnika

- dodatkowy dywanik podłogowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zetor proxima jest cały plastikowy? Błotniki,maska,dach wszystko z plastiku.Przecież to się porysuje i rozwali np. w lesie jak o np.drzewo walnie.Już ursus lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0
Dnia 21.12.2017 o 16:38, śmiesznyPan napisał:

Dlaczego zetor proxima jest cały plastikowy? Błotniki,maska,dach wszystko z plastiku.Przecież to się porysuje i rozwali np. w lesie jak o np.drzewo walnie.Już ursus lepszy.

to proponuje ci zetora w wersji leśnej :) 


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYWI    9

Czy moze mi ktoś napisać czy proxima 100 120 konna pociagnie za sobą po asfalcie 20 - 25 ton ładunku na 2 przyczepach ???


O Polska kraino! Gdyby ci rodacy, Co za ciebie giną, Wzięli się do pracy

I po garstce ziemi Z ojczyzny zabrali,Już by dłońmi swemi Polskę usypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

szczerze to srednio widzę proxime z takimi gabarytami, chociarz by ze względu nawet na małą mase proximy. moim zdaniem to taki komfort to pewnie z 15 ton


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYWI    9

To pociągnie czy nie dociążona z przodu i z tyłu ???


O Polska kraino! Gdyby ci rodacy, Co za ciebie giną, Wzięli się do pracy

I po garstce ziemi Z ojczyzny zabrali,Już by dłońmi swemi Polskę usypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

Tu już nie chodzi nawet o to czy pociągnie ale o bezpieczeństwo. Kłania się dmc przyczep w dowodzie. Mały ciągnik + duży ciężar=głupota, mam starszą wersję proxy to wiem co to oznacza, rozsądek wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007
5 godzin temu, wyrebski1 napisał:

Nie przesadzaj, 15 ładunku i więcej to ja ciagam Proxima 6441, fakt wszystkie górki czuje.

myśle że nie przesadzam i jak mówisz ze czuje wszystkie górki to raczej jest to taki komfort dla proximy a twoja nie bedzie jakaś mniejsza gabarytowo od proximy 90 konnej. zapewne pociągnie te 25 ton ale szczerze nie chcialbym ciągnąc takiego zestawu taką popierdułką jakim jest proxima. podejżewam ze samo ruszenie to bedzie chwila mielenia kołami zanim się rozpędzi.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYWI    9

W dowodzie 38 000 DMC zestawu stoi .


O Polska kraino! Gdyby ci rodacy, Co za ciebie giną, Wzięli się do pracy

I po garstce ziemi Z ojczyzny zabrali,Już by dłońmi swemi Polskę usypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

A w pierwszych proxach 8441 za skrzynią 30 jest dmc przyczep 10 ton, tak dla porównania.

te 15-16 ton to rozsądny kompromis,w razie jak padną hamulce to jeszcze po płaskim jakoś dojedzie.

każdy robi jak uważa ale takie ciężary to dla większych ciągników jak dla mnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007
17 godzin temu, DYWI napisał:

W dowodzie 38 000 DMC zestawu stoi .

powodzenia z takim zestawem  i proximą


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj