jazda

Ursus c-360 vs Same corsaro 70

Polecane posty

jazda    14

Witam zastanawiamy się z tatą który wybrać ciagnik z tych Ursus c-360 vs Same corsaro 70 cena jest podobna a miał by służyć jako pomocnik obcej c-360 wykonywał by prace orka,agregat,rozrzutnik i cięższe prace... proszę o opinie wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu akurat Same a nie np. Zetor 5211 czy Mf 690 itp.???jak tak bardzo zależy Ci zależy na Same lub 360 to weź 360 przynajmniej nie będziesz miał problemu z częściami <_<

a nie myślałeś z tatą o Zetorze 5211 jest komfortowy, ma wspomaganie i z częściami nie będzie problemu -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14

A czemu akurat Same a nie np. Zetor 5211 czy Mf 690 itp.???jak tak bardzo zależy Ci zależy na Same lub 360 to weź 360 przynajmniej nie będziesz miał problemu z częściami <_<

a nie myślałeś z tatą o Zetorze 5211 jest komfortowy, ma wspomaganie i z częściami nie będzie problemu -_-

 

 

no akurat taki jest w okolicy i nie wiem jak jest z tymi ciągnikami bo nie miałem z nimi styczności byłem na oględzinach i jazda próbna na nim nawet fajna zrywny silny ale a za taką cenę jaką jest wystawiony to zetora 5211 i Mf 690 nie kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszak    100

Bierz SAME Corsaro. Sam mam same centauro 70 i jestem zadowolony zwinny,szybki,bardzo wygodny, niema problemu z częściami cenowo się już wszystko wyrównało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14

a mam pytanie czy da rade podczepić tam ruski rozrzutnik bo on ma zaczep na szynach aby góra i duł ruchomy i czy będzie odległość pasowała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszak    100

Da rade bo jak mój się popsuł to pożyczyłem od wuja ruskiego i chodził tylko że ja mu dorabiałem zaczep i pasował ten rozrzutnik.

Edytowano przez mazowszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14

a jak z chłodzeniem tego traktora ????/ bo jest chłodzony na powietrze na co zwrócić uwagę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Zwróć uwagę czy tuleje tłokowe są czyste czy nie są zapchane i czy silnik nie jest zalany olejem. To podstawa jeśli tuleje są czyste i wiatrak od powierza nie ma luzów to znaczy że silnik ma zapewnione chłodzenie. Jeśli pytasz o to jak sprawują się te silniki. To tak: zagrzanie ich jeśli są spełnione powyższe warunki i pasek jest odpowiednio napięty jest prawie że nie możliwe. Posiadam dwa takie ciągniki więc wiem co mówię. W dodatku nie musisz się martwić o płyn w chodnicy.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14

dobra dzięki za odpowiedzi prawdo podobnie okaże się w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14

Wybraliśmy jednak Same corsaro 70:)

Edytowano przez jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janowiak    0

Jak spalanie? Bo pewnie duzo wyzsze od c360 :D

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14

szczerze mówiąc to spali 1 litrę więcej od 360 i jak do tej pory jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj