Zaloguj się, aby obserwować  
MECHANIZATOR

Stanowcze NIE dla likwidacji ZST na Golęcinie w Poznaniu

Polecane posty

MECHANIZATOR    159

Witam wszystkich

 

kilka dni temu doszły mnie słuchy że urząd miasta poznania planuje zamknąc Zespół Szkół Technicznych im. Michała Drzymały na poznańskim Golęcinie - niestety plotki te potwierdził obecny uczeń tej zacnej placówki @kris14 - jestem absolwentem tej szkoły, która może poszczycić się dużymi osiągnięciami w dziedzinie kształcenia rolniczego ale nie tylko rolniczego - w dodatku jest to szkoła z tradycjami sięgajacymi 1948 roku - a tymczasem urząd miasta robi wiele aby szkołę jak najszybciej zamknąć

 

Wśród agrofotowiczów z pewnościa znajdzie się nie jedna osoba która o tej szkole słyszała lub się w niej uczyła - więc jeśli los tej szkoły nie jest ci obcy wyraź swoje poparcie podpisując petycję

 

http://www.petycjeonline.com/nie_dla_likwidacji_golecina

 

z góry dziękuję

Pozdrawiam


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufik2    1

Witam dziś odbył sie protest przeciwko likwidacji szkoły na Golecinie. Ale na tym sie nie zakończy. Pozdrawiam. Absolwent ZST Golecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosiek    0

Witam.

 

Zamierzam iść do tej szkoły w tym roku, mam nadzieje że jej nie zamkną.

 

W tym tygodniu będę dzwonił do szkoły o lepsze info.

 

W tym temacie będę na bierząco podawał informację dotyczące losów ZST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk    31

Kolejna parodia..... Takich właśnie szkół brakuje w polsce gdzie uczeń zdobył by wiedzę praktyczna a nie tylko ogolna jak to jest w Liceach, po ktorych i tak wiekszych korzysci nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

to prawda firma KANN się wyprowadziła z Golecina bo urząd miasta zarządził że szkoła nie może wynajmowac budynków a teraz się plują że szkoła na siebie nie zarabia


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Takie polskie realia. fajnie tam było, bo jak przerwy były razem z uczniowskimi to szło piękne koleżanki pooglądać :D z waszej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/517711,szkola-na-golecinie-pracownicy-zawiadomili-prokurature,id,t.html UP także chce przejąć golęcin - jest szansa że ten teren zostanie w rolniczych rękach

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Witam jak ktoś jest zainteresowany pójściem do tej szkoły to proszę mi na pw pisać po większe informację. Nabór odbywa się normalnie do Technikum i podobno będzie reanimowana Zawodówka lecz nie ma naboru do XXXI Liceum ogólnokształcącego


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj