Mohyl

zbiorniki do opryskiwacza

Polecane posty

Mohyl    41

poszukuje producentów zbiorników do opryskiwaczy 600l .

Wiadomość z agroFakt.pl

maniek83    7

To jest zbiornik z tworzywa sztucznego, nie wiem czy żywica pomoże. Takie zbiorniki klei się na gorąco, tzw. spawanie. Bierzesz nagrzewarkę i pręt z tworzywa i kleisz, ale dokładnie jak to wygląda to nie wiem.

Sadek    802

Zależy jak ta dziura bo jeżeli tylko dziura po pręcie to śruba i 2 podkładki + nakrętka z stali A2/A4 i po problemie chyba że ta dziura ma kształt nieregularny.

Wrzuć najlepiej zdjęcie jak to wygląda.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez MrCiapek330
      Przymierzam się do remontu opryskiwacza, w którym oryginalnie nie było filtra ssawnego. Pytanie czy warto go dołożyć czy raczej dużo nie daje?
      Drugie pytanie - jakie rozdzielacze polecacie? Potrzebuję 3 sekcje (2 na belkę i 1 rozwadniacz).
    • Przez center
      Witam wszystkich,
      Mam kłopot z moim opryskiwaczem, po każdym pryskaniu zostaje mi ok 50 -100 litrów cieczy. Nigdy tak nie było zawsze zostało max 20l a teraz zostają mi takie większe ilości. Czujnik prędkości skalibrowany jest ok liczy impulsy prawidłowo. Komputer mullera powierzchnie liczy ok. Robiłem próbę na 100l wody wlałem wiadrem do opryskiwacz  i mierzyłem impulsy do końca cieczy. Nominalnie jest 300imp na l. Komputer liczył różnie raz 307 raz 302 raz 306 raz 312 średnia z pomiarów ok 304 czyżby był uszkodzony ktoś tak miał ?
    • Przez kingway
      Witam , stoję przed zakupem opryskiwacza ciąganego , cena do 30 tys. może być i za 15 tys. .... lepiej żeby był nawet tańszy , prosty w obsłudze . Jakie firmy polecacie a od jakich trzymać się daleka ?? Do tej pory miałem Hardi bez żadnego dawkowania prosty opryskiwacz na elektrozaworach i jest ok oprócz słabych lanc , które często muszę naprawiać . 
    • Przez patrykmtz
      Witam jak zamknąć jedna stronę opryskiwacza w starym typie . Zdj poglądowe

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj