Zaloguj się, aby obserwować  
klusek

dylemat

Polecane posty

klusek    9

mam dylemat chciałbym kupic kombajn do ziemniaków i niewiem czy wybrać anne czy bolka a może jakiegos innego?


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No to ręcznie się nie opłaca zbierać, jak trafisz dobrą okazję to warto kupić.

A w razie czego miałbyś możliwość dorobienia na usługach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

tak na marginesie ile leci za godz ziemniaczanego ile w godz zrobi i od ilu ha opłaca się kombajn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

na usługach no pewnie u nas we wsi są tylko 2 kombajny do kartofli ajaki bys mi polecił kombajn??


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja bym wybrał Anne u nas jeden facet w tym roku kupił z 1992roku za 8 tyś

Jak masz niecałe 0,5ha to kombajn ci nie potrzebny a jak jest u ciebie na wsi z ziemniakami ludzie dużo sadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Ja mam Anne i powiem ci że chodzi jak pszczółka, mój kuzyn kupił starego grimera za 7tyś. zł i powiem ci że anna to zło, Geimer ma skrętną oś,samoczynnie odbiera kamienie i jeszcze kilka innych bajerów, radził bym rozejrzeć się za czymś takim, za te same pieniądze kupisz naprawdę super kombajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a czy na tako powierzchnie to warto kupować kombajn?? skoro masz na wiosce 2 kombajny chodzące na usługach to nie masz problemów z wykopkami (chyba ze nie chcą do Ciebie przyjechać). a buraki masz?? jak byś jeszcze buraki nim kopał (tak z ha chociaż) to by się opłaciło już.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5
Ja mam Anne i powiem ci że chodzi jak pszczółka, mój kuzyn kupił starego grimera za 7tyś. zł i powiem ci że anna to zło, Geimer ma skrętną oś,samoczynnie odbiera kamienie i jeszcze kilka innych bajerów, radził bym rozejrzeć się za czymś takim, za te same pieniądze kupisz naprawdę super kombajn.

 

zaciekawil mnie twoj post

co do tego geimer-a czy on moze jeszcze zbierac cebule??

poniewaz chcialbym kumpic kombajn kotrym zarowno moge pokopac ziemniaki (okolo 1.5 ha) i cebule zbierac (rowniez 1.5 do 2 ha)

odrazu mowie ze bolko nie chodzi w gre najbardziej podoba mi sie Anna

chyba ze macie jeszcze jakies inne propozycje

Edytowano przez andrzej2110
lit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Nie mam pojęcia czy idzie takim kombajnem cebule kopać, ale jak anką by szło to ten na 100% też wykopie, bo to podobna zasada działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

ludzie gdzie wy się chowaliście??

grimme jest o kilkanaście lat przed anną, kopanie nim ziemniaków to przyjemność i większa wydajność, co do cebuli to idzie jak złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj