mariusz9696

Rozdzielacz Quick 2300E

Polecane posty

mariusz9696    0

Witam czy może ktoś wie jak się nazywa ta część i gdzie można ją kupić pochodzi z rozdzielacza tura quick 2300E post-45858-0-04354200-1329758599_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Też mam takiego tura przy mtz82 tylko że ja mam starszy rozdzielacz, troche inny. Słuchaj mam pytanie-rozbierałeś może kiedy tłoki, nie wiesz jakie tam idą uszczelniacze bo u mnie troche ciekną.


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz9696    0

Nie rozkładałem go jeszcze bo dopiero go kupiłem i ta część była pęknięta i cały olej z ciągnika mi uciekł a nie wiesz może jak się to nazywa i gdzie można to dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Nie rozkładałem go jeszcze bo dopiero go kupiłem i ta część była pęknięta i cały olej z ciągnika mi uciekł a nie wiesz może jak się to nazywa i gdzie można to dostać?

Słuchaj nie wiem jak to sie fachowo nazywa, wiem tylko ze taki tłok poruszany przez linkę z rozdzielacza, najlepiej to odkręc i smal do agromy. A do jakiego ciagnika bedziesz pasował tego tura??


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Bedziesz z niego zadowolony bo ja tez nie byłem pewny co do jego zakupu bo on wczesniej był na landinim i bardzo mocowanie nie pasowały ale po małych przeróbkach jest git tylko euro ramka jest mniejsza.


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz9696    0

Na razie nie zdążyłem go jeszcze przetestować ponieważ to część pękła i nikt nigdzie nie wie jak się ona nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam czesci do ladowacza quicke rowniez ten kielich trzymania linki.w sklepach nowa ciezka czesc raczej nie znajdziesz .a dlaczego ci pekla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz9696    0

to nie jest kielich trzymania linki tylko taki inny który znajduje się po przeciwnej stronie linki.a może ma ktoś schemat lub coś innego jak podłączyć ten rozdzielacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wez zrob zdjecie uszkodzenia bo te co wrzuciles wogole niezgadza sie z twoim opisem. jezeli chcesz zeby ci pomogli to opisz co jest uszkodzone. co ty chcesz podlaczac pod ten rozdzielacz sterowanie czy zasilanie. pisz dokladniej bo na forum nie kazdy jest jasnowidzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ten znowu to samo wez czlowieku napisz zasilanie czy sterowanie.i troche wiecej pisz to nie sms tu nie ma limitu slow. nikt ci nie pomoze jezeli bedziesz pisal po jednym zdaniu zrozum to i bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz9696    0

byłem z tym już w kilku zakładach spawalniczych i powiedzieli mi że nie da się tego pospawać ale już do toczył mi to już sąsiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj