Zaloguj się, aby obserwować  
ksyciak91

Jaki wybrać Dominator 150 czy JD 1470, pomocy :)

Polecane posty

ksyciak91    1

Mam do was małą prośbę, otóż nie wiem jaki kombajn wybrać do naszego gospodarstwa znalazlem 2 które wchodzą w grę.

Claas Dominator 150, rocznik 2007 MTH 280, silnik Caterpillar 150KM, szer robocza 4,2 m,

John Deere 1470 rocznik 2010 MTH 180, silnik nie jestem pewien ale coś koło 200 KM, szer robocza 4,85 m

Interesują mnie opinie, wydajności, i wszelkie informacje może ktoś ma któryś sprzęt i więcej o nim powie, z góry wielkie dzięki.

groszek    0

napewno 1470 jest wydajniejszy, mam taki pierwszy sezon wykosiłem nim około 350ha jak chcesz wiecej wiedziec to pisz na priv

seat    2

Również jestem użytkownikiem jd 1470 i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć, pracowałem nim dopiero jeden sezon i nie było problemów.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez damiandg
      Tak przeglądam sobie i nigdzie nie znalazłem tematu o wydajnościach kombajnów. Może napiszecie ile wasze kombajny mogą skosić na godzinę w jakim zbożu itd. Prosił bym o napisanie jaki model kombajnu i jaka szerokość hedera.
    • Przez MaciejMik
      Doradzcie i podzielcie się opinią o tych kombajnach. Są tutaj jacyś użytkownicy?
    • Przez Piotruś380
      CZEŚĆ.
      Mam pytanie do was.
      Chodzi o zakup kombajnu zbożowego john deere, deutz fahr coś tego typu.
      Widziałem na olxie że właściciel tej firmy jest od bardzo dawna na tej platformie.
      Chciałbym się was zapytać jak te maszyny wyglądają i czy nie ma lipy.
    • Przez Leito27
      witam
      mam pytanie co byście polecili kombajn nowy przeznaczony na usługi cena obu jest zblizona oba sa dobrze wyposazone <3d sita , el ustawianie sit , > hedery podobne ok 4,9
      chodzi mi głównie o wydajnosc , i wytrzymałość obu maszyn?
    • Przez Dariusz12
      Witam planuje zakup wydajniejszej maszyny i zastanawiam się nad jd 2256 oraz 2056 która maszyna jest lepsza ? Chodzi mi o wydajność i spalanie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj