coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

aadams7    0

wiesz na pewno zadzwoni do dilera kolega ale chodzi o to żeby nie dać sobie kitu wciskać, a jak się zapyta o cena na forum to ma jakieś odniesienie...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toreg    0

wiesz na pewno zadzwoni do dilera kolega ale chodzi o to żeby nie dać sobie kitu wciskać, a jak się zapyta o cena na forum to ma jakieś odniesienie...

 

Dzięki kolego wyjąłeś mi to z ust. Ceny katalogowe to ja znam a na razie się orientuję w cenach bo mój wniosek dopiero się sprawdza i przysłali mi przesuniecie rozpatrywania o kolejne 3 miesiące. Konkretne rozmowy z sprzedawcami będę prowadził jak będę miał umowę podpisaną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Panowie jak bedziemy z takimi tekstami wyjeżdżać to proponuje zamknąc temat "ceny maszyn" każdy zainteresowany zadzwoni do dealera i się dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slevyn    35

Witam

szukam cen Case takiego 135 koni do 5 lat może ktoś pomoże :)

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slevyn    35

OOOO!!! wybacz o wielki :) jak śmiałem zapytać się o Case nie w tym temacie co trzeba :) heh.

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Cos juz wiadomo w sprawie cen ciągników fendt 200 vario konkretniej 208 vario. Jakie jest wyposazenie seryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cineek    8

Mam nadzieje ze ten nowe MF'y u Korbanka nie są tak ubogie jak seria 62XX, znajomy ma od nowości 6290, to ma dwa halogeny z przodu tylko, bez dodatkowych w kabinie, bez roboczych, na dodatek krótkie błotniki, brak klimy, radia, siedzenia dla pasażera, wałek miał jakiś śmieszny niepytpowy, a jak chciał inny to kazali dopłacić. Śmiechu warte bo na zachodzie są praktycznie wszystkie z full wypasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas sąsiad przyprowadził pare dni temu MF-a 3625 od korbanków cena coś w granicach160-170tyś brutto,na kołach do miedzyrzędzi i tam pare lepszych bajerów,chyba też z klimą,z tego co widziałem bardzo ciekawy ciągniczek :P


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Cena Fendt`a 714 to JEDYNIE 102 tys zł EURO NETTO !!! szok. Zastanawiałem się nad kupnem takiej maszyny, lecz myślałem że zmieszczę się do 350- 400 tys zł z lepszym wyposażeniem. Za tak mały ciągnik to stanowczo zaaaaa duuuużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcotic    0

Witam! Potrzebuję pomocy, zamierzam kupić Fendta 312 vario TMS z amortyzacją, przednim tuzem, womem, obciążnikiem blokowym 870kg ogólnie dosyć bogata wersja, dostałem ofertę na 82000 euro brutto czyli około 330000 zł brutto. Czy to jest dobra cena? bo nie wiem czy podpisać cyrograf. Dodam jeszcze, że ciężko idzie targowanie dużo chyba nie utarguję z tej sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesiuskc    2

Pewnie że dobra mógł byś jeszcze z dyche utargować :blink:Ale za te pieniądze to byś 6930 premium utargował ale w końcu to fendt :blink: za 6630 premium 125 koni wołają około 300tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia716    0

Pewnie że dobra mógł byś jeszcze z dyche utargować :blink:Ale za te pieniądze to byś 6930 premium utargował ale w końcu to fendt :P za 6630 premium 125 koni wołają około 300tys...

Targuj się jeszcze ale to dobra cena. Tak dla porównania Fendt 310 Vario kosztuje 240tys a ma 10KM mniej. Za tą cenę żądaj w standardzie jeszcze niskociśnieniowych opon, amortyzacji przedniej osi i jeszcze innych świecidełek. Ale tak szczerze to najlepsze traktory na świecie polecam, będziesz zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Piszcze czy ceny netto czy brutto. smile.gif Jak netto za tego 6630 z kilkoma dodatkami to drogo, chyba, że ma skrzynie AP itp. wink.gif Za cenę tego 714 będziesz miał już Jaśka 7730. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Pewnie że dobra mógł byś jeszcze z dyche utargować :blink:Ale za te pieniądze to byś 6930 premium utargował ale w końcu to fendt ;) za 6630 premium 125 koni wołają około 300tys...

Mógłbyś przestać wyjeżdźać z tym John Deerem, tu jest temat o porządnych maszynach :P

A i tu też http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&img=255018&total=37&st=30


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcotic    0

lesiuskc oraz karolcia716 dzęki za odp. cały czas się targuję ale ostateczna cena pozostanie tajemnicą handlową. lesiuskc wiem, że Fendta jest najłatwiej porównywać z JD ale czy przypadkiem te modele które podałeś to nie są 6 cylindrowe? Ten pierwszy to pewnie jest a drugi to nie wiem bo JD mnie nie interesuje. Wybrałem 312 ponieważ potrzebuję uniwersalnego ciągnika 4 cylindrowego dlatego też wziąłem do niego przedni TUZ i obciążnik. karolcia716 amortyzację przedniej osi na początku dostałem w tej cenie, też uważam że Fendt jest najlepszy ale to tylko moje zdanie. A ta 310 za 240 netto to z jakim wyposażeniem? bo 312 z tym co pisałem w poprzednim poście wychodzi około 270 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek12    82

Kolego Narcotik ty ich dobrze dus bo kolega 312 zgodził za 240 tys netto tylko nie wiem z jakim wyposazeniem szczegolnie korbanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcotic    0

Próbuję z nich wycisnąć ile się da w końcu biedni nie są, paliwo po 5 zł a oni przyjeżdżają we dwóch dwoma samochodami jednym przyjeżdża naganiacz drugim jakiś ważniejszy. Za 240 netto też mogę mieć tylko bez tuza, womu, amortyzacji przedniej osi i ze zwykłymi obciążnikami które mi się nie podobają i są niepraktyczne. Jak jeszcze opuszczą parę groszy z tych 270 netto to podpisuję umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj