coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Matuch    1

Grzenio ma rację że 5445 byłby lepszy bo te 600 euro to nie dużo a mamy już silnik na common railu i power boost a 5435 jest na zwykłej pompie. My jak kupowaliśmy swojego 5435 też potaliśmy o wyższą serię ale jak mówił kolega Matuch nie ma jej w ofercie korbanków a szkoda sad.gif

 

 

Powstał pomyłek, różnica o której pisałem tyczyła się poprzedniej wersji (i maszyny które porównywałem, były na innych warunkach kupione).

Oczywiście kolega ma rację. W nowej serii 5400 różnica między 5435 a 5445 to około 4 tys € netto.

Wybaczcie wprowadzenie w błąd unsure.gif


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rogeryk od jakiej ceny zaczynalibyśmy teraz negocjacje przy 309 i 310 w zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

za ile można kupić MF 5455 w standardowym wyp.

aaa już wiem.

sorki nie było pytania B)


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To bardzo wysoko zaczynamy.( za wysoko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

kolego Sokół,

jeśli zdajesz sobie sprawę ile powinno kosztować, to masz pole do negocjacji.

W dzisiejszych czasach klient dostaje cenę i się zaczyna debata i bęczenie wink.gif

Jakby to wyglądało, gdybym w nogocjacjach o Fendta zaczął od jakiejś minimalnej ceny, z której nie mogę już zejść ani grosza? Klient byłby obrażony, że nie mógł nic stargować. Toteż nauczeni tym sprzedawcy zaczynają negocjacje od zawyżonej ceny. Cobyście mieli z czego zbijać smile.gif


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

heh a jak sie ktos nie traguje to pozniej udaje sie urwac 5 000 jurkow znikąd na przyklad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

A ja mam takie pytanie w dniu zapłaty przelewem Korbanek uwzględnia kurs średni Euro czy sprzedaży w NBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

kurs sprzedaży, który jest ustalany ma podstawie kursu z dnia poprzedniego wolego obrotu walut. Z uwagi że duże przelewy z innych banków mogą iść nawet dwa dni, zakładamy konto w BZ WBK, wpłacamy kasę i robimy przelew, będzie zaksięgowany natychmiast ;) sprawdzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Kurs jest przeliczany w dniu wystawienia faktury... także po części wybierasz sam sobie kurs a termin zapłaty sumy która już masz na fakturze ustalasz ze sprzedawca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1978    0

starych modeli została tylko ta 307 bo ja ostatnia 308Ci sprzedałem w okolice Śniadowa... ;)

 

Witam to ile by kosztowała ta 307????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zastanawiam się czemu sprzedawcy maszyn stosują taktykę jak u dilerów aut Francuskich duża cena początkowa, a potem ogromny upust. Przecież rolnika nie interesuje ile wielce hojny sprzedawca da mu % upustu już po przekroczeniu progu. Czy nie można przyjąć taktyki handlowej, jak w salonie aut Japońskich? Cena bez możliwości upustu ale maksymalnie skrojona, ale za to ciągnik dobrze wyposażony, a cały profit rolnik ma np. z dodatkowy typu darmowy przegląd, ubezpieczenie, jakiejś dodatki montowane przez dilera na placu już po wyprodukowaniu ciagnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Bobek-wolałbyś być dealerem aut francuskich czy japońskich ?Myślę że gdybyś był owym sprzedawcą (ciągników biggrin.gif ) to raczej preferowałbyś ten pierwszy system ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli już coś sprzedawać, to musi być to towar pewny. ;) Tym samym wolałbym sprzedawać dobrą markę w systemie salonu japońskiego, ze stałą marżą, ale za to dokładać wyposażenie spoza marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"kolego Sokół,

jeśli zdajesz sobie sprawę ile powinno kosztować, to masz pole do negocjacji.

W dzisiejszych czasach klient dostaje cenę i się zaczyna debata i bęczenie Dołączona grafika

Jakby to wyglądało, gdybym w nogocjacjach o Fendta zaczął od jakiejś minimalnej ceny, z której nie mogę już zejść ani grosza? Klient byłby obrażony, że nie mógł nic stargować. Toteż nauczeni tym sprzedawcy zaczynają negocjacje od zawyżonej ceny. Cobyście mieli z czego zbijać Dołączona grafika"

 

- Zapewniam Cię że targowanie i żydowanie ( wg. Ciebie "negocjacje") nie należy do moich ulubionych zajęć. Sprowadzanie ludzi pracy do poziomu żebrającego rumuna pod kościołem zasługuje na potępienie tym bardziej że jak by nie patrzeć zapewniają wam pracę i godne życie.

 

"Jakby to wyglądało, gdybym w nogocjacjach o Fendta zaczął od jakiejś minimalnej ceny, z której nie mogę już zejść ani grosza"

- oznaczałoby to koniec systemu pasożytniczego.

 

 

Ze wszystkich odwiedzin przedstawicieli jedną zapamiętam do końca życia miałem taki wybuch śmiechu, że wywróciłem się z krzesłem ale koleś mógłby uczyć Jana Brzechwę bajki pisać. oczywiście przeprosiłem go ładnie na pożegnanie. Szkoły poetów k...a.

 

"Są ludzie, którzy jak Hiob siedzą na kupie gnoju. Różnica między nimi, a Hiobem polega na tym, że Hiob wiedział, że siedzi na gnoju oni zaś myslą, że siedzą na złotym tronie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Kolego sokol cena 44 tys Euro netto dotyczyła ciagnika 5455. Prześledź dobrze posty a znajdziesz wyżej pytanie kolegi przemka.... A kolega Matuch wyraźnie napisał 5435 z przednim TUZ -44 tys i przeszklonym dachem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ok. przepraszam cena 44 jak najbardziej dotyczy 5455 a 37 5435 w wyposażeniu podst przyznaje się do pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1978    0

starych modeli została tylko ta 307 bo ja ostatnia 308Ci sprzedałem w okolice Śniadowa... ;)

Witam Kolego Regeryk to jakie pieniądze trzeba dać za tą ostatnia 307??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj