coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Rogeryk    0

Nie... Rocznik 2010. Fabryka dała małe upusty z tym że ilość ciągników jest ograniczona... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mamy wysokie Euro, jaro przy euro 3,2 cena realna.( 3,2-170 brutto, 4,1 165-170 netto)

Jak to mówi mój ulubiony sprzedawca " jak dla mnie bez względu na wszystko cena jest zawsze dobra" - wiadomo i tak zawsze zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rogeryk mimo wszystko i tak jest to za duży skok cenowy. Ja dałem 37tysE netto za 5435 więc 7 tys to sporo i za tą kasę mam na ciągniku ładowacz stolla B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To napisz ile spuścisz. B) Ma folie na siedzeniu? wink.gif

 

Wiadomo już coś na temat cen Vario 200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

ok jak juz się tak dopytujesz... poniżej 37 tys netto nikt Ci nie sprzeda tego modelu... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mamy wysokie Euro, jaro przy euro 3,2 cena realna.

Jak to mówi mój ulubiony sprzedawca " jak dla mnie bez względu na wszystko cena jest zawsze dobra" - wiadomo i tak zawsze zarobi.

 

Pamiętam że przy kursie właśnie w okolicach 3,3 Fendt 309 Ci dalej w najlepsze kosztował ok.190 netto-ale tak to jest jak człowiek mieszka w naszym województwie-mamy tu ceny specjalne-jesteśmy wybrańcami biggrin.gif

 

ok jak juz się tak dopytujesz... poniżej 37 tys netto nikt Ci nie sprzeda tego modelu... wink.gif

 

 

Ale piszesz o tym najmniejszym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

nie 5435 najmniejszego 5425 zgodziłem ostatnio za 38500 netto z przednim TUZ bez WOM i ramka do obciązników i szerszym ogumienie. Cena specjalna gdyż klient kupuje jeszcze 5465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Sorry @Rogeryk-wystąpił pomyłek biggrin.gif -chodziło mi o cenę 200 Vario-wiesz coś już może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli jak kupować od Korbasa, to hurtem całą parafią. B) Same korzyści. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

przy 3,18 klient kupił za 200 brutto 307 ( zdaje się 2008 rok) - zadowolony bardzo do dzisiaj( przynajmniej tak twierdzi). W mojej okolicy to był pierwszy tego typu ciągnik który poszedł na 9 ha ornej ziemi i kilka ha łąk, wcześniej to tylko obszarnicy Fendt- ami śmigali a z mniejszych nikt nawet nie myślał o wymianie sprzętu bądź kupnie nowych dziś każdy śmiga nówka a w dowodzie rejestracyjnym w polu właściciel jest wpisany jakiś bank.SA.ze wschodnich stron podlasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

sa juz specyfikacje i ceny cennikowe 200 Vario...

Rzecz jasna że jak kupujesz 2 i do tego inne maszyny za łączną sumę 800 tys brutto dostajesz inna cene niz za jednego

SOKOL a z których stron podlasia jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wiesz-tak średnio interesuje mnie zakup sprzętu za 800 tys brutto-swego czasu zakupiłem za ponad 200 i też jak dla mnie to było drogo biggrin.gif -ale może podzieliłbyś się wiedzą o cenie tej dwusetki Dżario biggrin.gif ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mam realizację wniosku więc diler chyba czuje kasę i stąd taka cena na mf-a B) . A dodam że mf na szerszej gumie 440przód i 540tył B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj