coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

statek    140

jesli moglbym prosic o cene Massey Ferguson 3645


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Kolego Michale w tej chwili jest na stanie ostatni model 6485 z amortyzowaną kabiną i osią, a wystawiony jest za 72 tys € netto (inna dostawa inna cena). Nie mam niestety dostępu do danych o zamówieniach i upustach, więc podaję, to co w danej chwili widzę najtańszego w systemie.

 

Kolego Statek:

niestety tych ciągników nie ma i raczej zamawiać nie będą, ale może jakbyś się uparł, to przy następnej dostawie by ściągneli :(


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

z tego co sie dzieje na forum, wynikaloby, ze calkiem spore jest zainteresowanie seria 36xx, moze warto to zasugerowac w korbankowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

holera to pieronsko drogi ten 6485... ciekawe jak beda dalej wygladaly ceny ciagnikow czy beda na takim poziomie czy moze stanieja...


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zapytaj o Janka w takim setupie to też tanio nie wyjdzie. Moc kosztuje, dlatego trzeba się zastanowić czy rzeczywiście wykorzystamy ten ciągnik i czy park maszynowy jest do tego przygotowany. MF 6485 to będzie porównywalny z 7430 i Case Puma 165. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

bobek no racja ale jd seria 7... to juz inna polka cenowa... jesli case to raczej wolal bym pume 155 a ona tez okolo 280netto dlatego pisze ze drogo a najbardziej mf do mnie przemawia jest kilka w okolicy i pieknie sie sprawuja...


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W moim rankingu przoduje konstrukcja ramowa. :( Znajomy ojca za 7530 dał prawie 400tyś brutto.

 

Na program bierzesz? Jakie będzie przeznaczenie tegoż ciągnika? Ile docelowo ma robić roboczogodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

nie nie ma takiej opcji wogole ze jd to jakies horendalne kwoty sa:) pewnie bedzie mf albo ta pumcia:) pracowac ma narazie na nie calych 50 ha ale poniewaz ciagnika sie nie zmienia co dwa lata wiec chce kupic wiekszy napewno na prow pojdzie w innej sytuacji nie bylo by mnie na to stac jesli nie przejdzie ten mf to moze 6480 ale to sie dopiero okaze poki co zlozony wniosek na MR:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

może warto się zastanowić nad trochę mniejszym ciągnikiem a w przyszłości go troche podkręcic, na pewno taniej wyjdzie :( , sam nad takim czymś myśle

może starczy ci puma 125, mf 6465, na 50ha to ten sprzęt nie będzie miał co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

racja ale mam ciezkie ziemie i taki 6465 bedzie mial ciezko z czworka obracalna a poniewaz mam jeszcze produkcje tucznikow a niebawem mbede mial wszystko na swojej glowie to po prostu nie bede mial czasu na siedzenie w polu...


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

mogę ci powiedzieć z własnego doświadczenia że claas ares 125 KM, nie ma najmniejszego problemu z 4 obracalną KV ED 100 na resorach + packomat, nawet na ciężkich gliniastych kawałkach 3-4 kl. 1600-1700obr. 8,5-10 km/h, na testach ciągaliśmy nawet piątkę tylko bez wału, co innego podnośnik :) ,

 

najlepiej staraj się wziąść na testy jakis troche mniejszy ciągnik niz chcesz kupić żeby mieć wyobrażnie czy by ci starczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

nie no ja rozumiem tylko wlasnie chcialbym ciagnik z polki wiekszych maszyn typu puma 155 zamiast multicontrolera 140 czy mf 6485 zamiast 6480 bo wiadomo wieksze ciagniki:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na 50ha, to dla mnie 160KM jako główny na 120 wydaje się dużo. :( Ja bym się grubo zastanowił, bo to ładowanie kasy w ciągnik który nie zarobi na siebie. Jak zrobisz 200 godzin rocznie to maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

tak ale pisalem ze niedlugo pole i trzoda beda na mojej glowie wiec pasuje zebym sie w miare w dobrym czasie sie wyrobil...i ja najchetniej chcialbym 150km okolo:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolas14    0

założyłem temat czy mf3635 to dobry sprzęt i nikt nie pisze jest ten temat założony w dziale jaki ciągnik wybrać sory że akurta tu pisze ale chce sie dowiedziec co s na temat tego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Radziłbym kupić jak ktoś pisał 120KM i starczy Ci na wiele więcej, a różnice będziesz mógł wydać na maszyny dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

dziekuje za rade ale jednak pozostane przy swoim ze wzgledu na ciezki ziemie perspektywe zwiekszenia arealu jak rowniez produkcje ktorej bede musial sam dopilnowac i nie bede mial zcasu na siedzenie w polu calymi dniami:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jak już kupisz to się pochwal, co i za ile. Dziwi mnie tylko, że chcesz 160KM bez miękkiej osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

bobek nie powiedzialem ze chce wszystko zalezy od finansow... jesli kupie to napewno sie pochwale poki co jeszcze daleka droga do tego mysle ze kupie cos pewnie z przedzialu 140-150km plus plug plus zestaw siewny ale jak wniosek bedzie zlozony to napewno wrocimy do tego tematu wielokrotnie a narazie mozemy przenisc te rozmowe do tematu "ciagnik o mocy 140-160km" bo ten temat to raczej nie od tego wiec moze nie zasmiecajmy:) pozdrawiam:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Czy ktoś już wie jak prezentują się cenowo nowe Fendty serii 200 vario?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

malo ludzi posiada taki sprzet ze wzgledu na cene, kolega Matuch strone wczesniej napisal cene 3625 i za taka kase masz 1,5 farmtraca o mocy 90 koni.


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ale jest dość paliwożerny w porównaniu z deutzem, przynajmniej według testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Kiedyś jak sisu były tylko w Valtrach to były bee, a teraz jak są w fendtach to już nie są złe panie Rogeryk? Czemu wasza firma nie sprzedaje Valtry bo to też koncern Agco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj