coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Winio    6

też zwróciłem uwagę na to, że jakoś tak słabo wykręca się na obroty. Ja szukam ciągnika uniwersalnego do ładowacza, prac zielonkowych i uprawy. Ta valtra g wydaje się dość ciekawą propozycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Mam masseya 5710 i ma sisu silnik i jest mulowaty, ogólnie w polu daje nawet radę pozytywnie się zaskoczyłem ale w transporcie to górkę widzi wcześniej niż 3p, te nowe ciągniki to tak mają że w przyczepach takie rzadkie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek997    2

Kuzyn ma Kubota mgx 4 to też narzeka że w transporcie padaka . Może ty wychodzi ze skrzyni biegów skoro jest zestopniowana do 40 km na godzinę to postawili nacisk na prędkość i ekonomikę jazdy . A może wersję mocniejsze 5712- 13 lepiej sobie radzą z zestawami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

Jezdzilem valtra N101 teraz N104 steyr multi 105 i jeszcze paroma 100 konnymi ciągnikami i nie zauważyłem że by górkę nawet na pusto zrobił bez redukcji połówki czy biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

moc znamionowa jest w tym ciągniku przy prędkości obrotowej 2100 i wynosi 140KM Do czego potrzebujesz takich danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    33
9 godzin temu, Winio napisał:

moc znamionowa jest w tym ciągniku przy prędkości obrotowej 2100 i wynosi 140KM Do czego potrzebujesz takich danych?

Interesuje mnie zakup tego modelu a moje pytanie brzmi jaka moc będzie generował przy 1500 obr silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

taką informację można odczytać z wykresu krzywej momentu obrotowego i mocy. takimi danymi może dysponować serwis i firmy wykonujące chip tuning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

Panowie orientyje się może ktoś czy valtra N 134 jest jeszcze dostępna czy tylko 5 generacja wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

Czy ktoś z Was korzystał z finansowania AGCO ? Po przedstawieniu kalkulacji wygląda ok nawet bardzo ale jak jest w praktyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
Napisano (edytowany)
18 minut temu, Emilio napisał:

Czy ktoś z Was korzystał z finansowania AGCO ? Po przedstawieniu kalkulacji wygląda ok nawet bardzo ale jak jest w praktyce ?

Lepiej niż w jakimkolwiek innym banku, jest ok 

Tak ogólnie to przecież na tym forum nikt nie ma kredytów więc nikt ci nie odpowie na to pytanie 😁

 

 

 

Edytowano przez tommy66692
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    33

w praktyce cena jest podbita w maszynie:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja    1

Wyceniał ktoś może MF 7715 S na skrzyni Dyna6 ? A może wiecie ile MF życzy sobie za dopłate do nawigacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgRo_LUB    1

Witam. Czy ktoś z forumowiczów wyceniał w ostatnim czasie ciągnik Fendt 513 vario power ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17

Zapytam tak z ciekawości. Na zdjęciach w internecie zawsze widzę Valtrę serii A4 z pojedynczymi lusterkami, podczas gdy inne marki mają podwójne co jest chyba jakimś wymogiem wynikającym z homologacji. Jak to jest z tymi valtrami i tymi lusterkami ? Te ciągniki mają ważną homologację do rejestracji jako nowe w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolo3    0

Ma ktoś wycenę valtry g105 hitech i MF 5711s ? 

Edytowano przez Bolo3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie wyceniał ktoś t145 versu ? ile on ma mocy znamionowej ( rzekomo t144 ma 145 znamionowej pytam bo jestem ciekawy do wniosku prow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloblue    7

z tego co ja wiem i brałem ofertę na t 144 to moc była wpisana 155

Edytowano przez pabloblue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17

Powiedz dilerowi żeby pokazał Ci świadectwo homologacji. Ja tez interesowałem się tym ciągnikiem jakiś czas temu i z tego wiem, to dane w homologacji dla T144 active to było 160/177 KM . W danych technicznych było 155/170 KM, ale nie było chyba na to pisemnego potwierdzenie. Ale ja brałem ciągnik na MGR, więc miało to znaczenie. Jak nie korzystasz z programu, to luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, rolnik9 napisał:

Powiedz dilerowi żeby pokazał Ci świadectwo homologacji. Ja tez interesowałem się tym ciągnikiem jakiś czas temu i z tego wiem, to dane w homologacji dla T144 active to było 160/177 KM . W danych technicznych było 155/170 KM, ale nie było chyba na to pisemnego potwierdzenie. Ale ja brałem ciągnik na MGR, więc miało to znaczenie. Jak nie korzystasz z programu, to luz

na prow właśnie i niby przedstawiciel mówi ze t145 ma znamionowa 145 km do potwierdzenia . widze ze kazdy co inaczej czaruje ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17

Powiedz żeby Ci pokazał to świadectwo, bo to co jest wpisane w ofercie handlowej nie ma najmniejszej mocy według mnie. Prospekty-foldery handlowe też nie wiem czy są respektowane przez arimr. Ja w świadectwie dla T7.165S mam podane obie wartości (znamionowa i maksymalna). W końcu to ty będziesz ten ciągnik rejestrował i będziesz ten dowód przedstawiał w ARIMR. A na fakturze raczej mocy ciągnika chyba nie wpisują. Więc żebyś się na minę nie wkopał, że zapłacisz za ciągnik, który nie będzie mógł być rozliczony w PROW. Jeden z użytkowników agrofoto brał pod koniec zeszłego roku T144 ACTIVE i pisał mi, że w świadectwie homologacji jest 160 KM. Ja we wniosku miałem zakresy mocy ZNAMIONOWEJ. AGCO stosuje chyba określenie "nominalna", ale nie jestem pewien. W każdym razie podejrzewam, że najmniejsza wartość w mocy w papierach dla T145, to będzie 160 KM. Wiem, że foldery podają inne wartości, ale nie wiem skąd ta rozbieżność wynika.

Edytowano przez rolnik9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj