coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Darek8787    85

Raczej dobre ceny macie na te Valtry G105-115 kilka postów wyżej, ja tylko zagadałem ile taka to powiedzieli że G105 amortyzacja ośi i kabiny TUZ przedni z obciążnikiem i ogólnie dobrze wyposażona ale napewno nie na full to tak wstępnie rzucili koło 300 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    85

zauważyłem że w ciągnikach jak ze wszystkim jest ładny folder że niby promocja dobry wypas i cena a jak co do czego to jeszcze sporo rzeczy brakuje dzisiaj raczej potrzebnych i wychodzi minimum 10-15 % więcej. Ale dzisiaj to każdy produkt tak ma czy to ciągnik czy samochód aby przyciągnąć klienta na okładkę folderu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fogbuse70    7

Mf nowy 5s 105km. Dobre wyposażenie, tuz, bez osi, bez elektrozaworów. 540/440. 285netto 

 

W takim samym wyposażeniu valtra g wychodzi taniej przynajmniej u mnie

Edytowano przez fogbuse70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontan88    24
37 minut temu, fogbuse70 napisał:

Mf nowy 5s 105km. Dobre wyposażenie, tuz, bez osi, bez elektrozaworów. 540/440. 285netto 

 

W takim samym wyposażeniu valtra g wychodzi taniej przynajmniej u mnie

Nie dobre tu jest wszystko. Co  z tego jak nowy S jak i tak to ciągnik 100KM. Dobrze wyposażony...jak za tą kasę i BEZ ośki to paranoja. Co obejmuje to wyposażenie? Za tą cenę to masz model niżej czyli "nowa" M bujana kabina turem Qkiem i tez takim rozmiarem opon też 100 KM .... BRUTTO w tej cenie nowej 5 S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek997    2

Czy to jest dobre wyposażenie ? Ten podłokietnik z multi padem to taki wypas ? Co obsługuje ten multi pad ? I co jest w podłokietniku 

20210413_061801.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fogbuse70    7
9 godzin temu, Spontan88 napisał:

Nie dobre tu jest wszystko. Co  z tego jak nowy S jak i tak to ciągnik 100KM. Dobrze wyposażony...jak za tą kasę i BEZ ośki to paranoja. Co obejmuje to wyposażenie? Za tą cenę to masz model niżej czyli "nowa" M bujana kabina turem Qkiem i tez takim rozmiarem opon też 100 KM .... BRUTTO w tej cenie nowej 5 S.

Ja nie mówię, że cena dobra. Bo to porażka jest według mnie. Wrzucam zdjęcie specyfikacji. Ok 280netto. Może trochę mniej 

Screenshot_20210413-075822_Adobe Acrobat.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39

tak samo jak za valtrę g jakiś czas temu 255 a teraz promocyjna 266 to już gruba przesada za taki ciągnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek997    2

Kiedy 5s będzie dostępny w Polsce ? Ktoś już widział na placu ? A może widujecie serie 5710 s gdzieś na placach u mojego dilera ciągnik już nie dostępny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

5s.105 z miękką osią ale bez amortyzacji kabiny 305 tys. g105 dobrze wyposażona, miękką oś, bujana kabina, przedni tuz 270 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fogbuse70    7

Mf a valtra ponad 20tys różnicy na korzyść valtry przy tym samym wyposażeniu. Ciągniki takie same gabarytowo, mf może lżejszy. Silniki te same, skrzynie bardzo zbliżone

Edytowano przez fogbuse70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek997    2

Valtra g active wydaje się być gorzej wyposażona o mf 5s efficient więc to może stąd wychodzi że valtra tańsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek997    2

Właśnie o to mi chodziło i podłokietnik jest bardziej rozbudowany ma elektro zawory  ma multi pada w nowej 5s jest podłokietnik z 8 s a w active mała gałeczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

A starej wersji multipad to było dodatkowe wyposażenie a nie wiem jak cenowo wychodzi ten lepszy podłokietnik w valtrze bo w active było to nie dostępne z tego co kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fogbuse70    7

MF bez zaworów tak samo jak valtra. skrzynia dyna 6 , w valtrze coś jak dyna6. cena valtry niższa o ok 20tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

To ci drogo liczyli mi w zeszłym roku 3 tys dopłaty do multipada ale na placu zamiast mfa jest valtra. Skrzynia w valtrze to jest to samo co w MF i claas chyba że się różni jakimś programem czy cis to niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

N 104 na razie to cóż powiedzieć jak ma ledwie 140h. Przesiadka z mtz 82 to jest przeskok o lata świetlne. mi się podoba i jako operator jestem zadowolony. Ale teraz przy tej seri G to nie wiem co by się wybrało bo N wygrała rozstawem o ogólnie gabarytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39

miałem na testach g , ogólnie wszystko na plus przekładnia bardzo fajnie pracuje , widoczność bardzo dobra ,no i jest to całkiem zwrotny ciągnik jak na rozstaw osi 255cm , jedyny minus to trochę mułowate te silniki sisu no ale może to takie wrażenie tylko bo na co dzień pracuje 6 cyl 100km i jest zdecydowanie żwawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj