coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

rolnik9    17

Wie ktoś jak to jest z mocą Valtry T144? W danych technicznych podają 155/170 KM. 155 KM łapałoby mi się pod wniosek MGR. Jednak diler udzielił mi informacji, że najmniejsza wartość w świadectwie homologacji to 160 KM, która już przekracza mój zakres mocy. Skąd w takim razie jest wzięta ta moc 155 KM, którą podają w folderach reklamowych? Może przedstawiciel z mojego rejonu słabo ogarniał temat, ale zrozumiałem, że 160 KM to najmniejsza wartość jaką mogą przedstawić w świadectwie homologacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

Jest tak jak diler mówił 160 km mocy nominalnej . Spróbuj jakimiś wyjaśnieniami te 5 km nadrobić. Może się uda 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

jak brałem jd na prow to się okazało że masz 4 moce ciągnika. moc nominalna, moc nominalna z boost, moc maksymalna, moc maksymalna z boost. ja we wniosku miałem ciągnik 120-140km, a oczywiście w świadectwie homologacji wpisali moc max z boost i było 177km. diler napisał oświadczenie i agencja to kupiła.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17

Tutaj jest taka sytuacja, że nie chcą żadnego kwitu wystawić na wartości z danych katalogowych: 155/170 KM, więc nie rozumiem po co w ogóle podają takie dane skoro nie ma na nie żadnego potwierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

A zamówiłeś już u tego deelera ? Bo jak nie to go zmień. Ja miałem taki sam przypadek jak Jacenty. Napisali pismo i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Ja pisałem do siedziby głównej valtra to odpisali że 160 km znamionowa moc  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Dnia 2 grudnia 2020 11:27 Marketing Valtra Polska <marketing.valtrapolska@agcocorp.com> napisał(a):

Szanowny Panie,

Dziękujemy za wiadomość pozostawioną poprzez formularz kontaktowy na stronie www.valtra.pl

Treść zapytania: Witam interesują mnie moce znamionowe ciągnika t144 potrzebuje w przyszłości do agencji na prow ponieważ moce max mogą się okazać za duże A zależy mi ciągniki 6 garowym

 

W odpowiedzi na pytanie informujemy, że moce znamionowe ciągnika T144 w wersji HiTech, Active, Versu i Direct to 160KM. Jednocześnie informujemy, że ARiMR jako dokument weryfikujący moc ciągnika traktuje dowód rejestracyjny w którym Urzędy Komunikacji zgodnie z ostatnią dyrektywą UE wpisują moc maksymalną. Moc maksymalna w przypadku T144 HiTech, Active, Versu to 177 KM, a w wersji Direct to 184KM. W przypadku weryfikacji wniosku, w oparciu o moc znamionową AGCO Spółka z o.o. przygotowuje pismo wyjaśniające na potrzeby ARiMR umożliwiające zaliczenie mocy znamionowej jako mocy rzeczywistej podlegającej ocenie. Jednocześnie pragniemy Pana poinformować, że AGCO Spółka z o. o. nie bierze odpowiedzialności za ostateczną decyzję ARiMR co do kwalifikacji mocy ciągnika w momencie rozpatrywania i weryfikacji wniosku o dofinansowanie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94
Dnia 17.02.2021 o 12:30, rolnik9 napisał:

Tutaj jest taka sytuacja, że nie chcą żadnego kwitu wystawić na wartości z danych katalogowych: 155/170 KM, więc nie rozumiem po co w ogóle podają takie dane skoro nie ma na nie żadnego potwierdzenia

A jaką cenę za valtre i wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17

 

 

8 godzin temu, asmodan28 napisał:

A zamówiłeś już u tego deelera ? Bo jak nie to go zmień. Ja miałem taki sam przypadek jak Jacenty. Napisali pismo i po sprawie

Nic nie zamawiałem narazie, czekam jeszcze na podpisanie umowy. Jak uda mi się coś dostać z placu na wiosnę, to raczej się zdecyduję. I chciałbym gdzieś w granicach 280 - 290k netto się zmieścić z ciągnikiem, dlatego głównie moje myśli krążą wokół NH T6. Choć w przypadku tej Valtry z powyższej specyfikacji, pewnie zapłaciłbym więcej jeśli dostałbym tyle kredytu. Jednak masa, wymiary i DMC robią na mnie pozytywne wrażenie

3 godziny temu, radzioRS napisał:

A jaką cenę za valtre i wyposażenie

Masz tu wycenę, ale jest ona z połowy grudnia więc pewnie mocno nieaktualna. Innej nie posiadam :)

VALTRA_agrofoto.pdf

Edytowano przez rolnik9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

55 tys więcej i zamiast n104 ma się t144. A przednia wycieraczka 180 stopni czy 270?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

N 104 i 114 jak będzie dostępna to tylko płacową bo za te modele weszła seria G. N104 w red line 280 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper0000    0
2 godziny temu, Jaro102 napisał:

N 104 i 114 jak będzie dostępna to tylko płacową bo za te modele weszła seria G. N104 w red line 280 netto

Jakie modele serii N będą produkowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Pewnie od n134 do n174 zeby byly 4 cyl o mocy 140 200km dostepne w ofercie a seria g ze scieta maska pod ladowacz typowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39

ostatnio się pytałem o n104 to nic już nie zostało , pozostaje tylko g niestety która moim zdaniem dużo gorzej wypada względem n104 n114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

Chyba wszystkie modele z silnikiem 4.4 są już nie dostępne. A seria G to moim zdaniem mf w cenie valtry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor    3

mf 5s w efficiencie tuz, łacznik hydrauliczny z multipadem bez monitora i gpsa 105-300 netto 115 - 305 netto, cena podobno ostateczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

No to ładnie ceny poszły do góry w przeciągu roku. 5711s bez monitora GPS i łącznika 270netto wołali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

Takie porównywanie bez konkretnej specyfikacji nie ma sensu. W 2019 za 5710S też można było zapłacić prawie 300 netto.

Edytowano przez forterra11441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

Opony mitasy skrętne blotniki 4 pary w tym 2 na elektrozaworach multipad, miękka oska i kabina i skrzynia dyna 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj