coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Niby diler mówi że z tą ceną do oddania ja jedna uważam że jeszcze sporo za duża. Ile jeszcze można z tego zejść? Dodam że bardzo bogate wyposażenie 

IMG_20191122_181034.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Nie napisane jaka skrzynia? Cena dużo za duża, te wyposażenie to nie jakaś wersja exclusive, raczej taki średniak, tych opon to jesteś pewien?  przecież to nie będzie czym jechać na tak szerokich kołach i takiej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1825

Amortyzowana oś Hydrauliczna czy pneumatyczna?

Edytowano przez Mateusz1q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oska hydrauliczna. Skrzynia pełen automat, 5 polbiegow, tak opon jestem pewien ponieważ będzie on głównie pracował z ładowaczem dodam że większość łąk torfowych moje ciągniki do tej pory bez obciążenia wpadają jak kaczki na weźszych laciach, z czasem też by było go można podkręcić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1825

Sam zamowilem N134 Activ za 372 tys z amortyzacja pneumatyczna, ladowaczem 4,20 ale bez przedniego TUZa, tylnych obciaznikow i z 3 prami hydrauliki z tylu. Reszta wyposazenia to samo. Felgi spawane?

Edytowano przez Mateusz1q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

idz do konkurencji, niech ci wycenia podobny ciagnik to zobaczysz jak beda sie starac zeby zejsc z ceny. Dla mnie cena absurd, za to mozna 160 koni kupic ale to zalezy co kto potrzebuje

mi wycenili 124 za 320 bez tuza jak im powiedzialem ze mam tej cenie pumiaka 150 to prosili o specyfikacje i beda porownywac :D 


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem oczywiście że bym chciał większy ale na moje ha przysługuje mi Max 125 KM większego nie mogę, już podpisana umowa na PROW,  oczywiście że mam dużo więcej ha i mi większy potrzebny ale dzierżawy na gębę... Cała pulę mogę wykorzystać na ciągnik więc go mogę lepiej doposazyc ale również powiedziałem im że ta cena to kosmos, i powiedziałem że MF z takim samym wyposażeniu + obciaznik na przód zaproponował mi 340 netto jeszcze do negocjacji i w valtrze powiedzieli ze postarają się cenę zrobić, zobaczymy co z tego wyjdzie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

mozesz miec dzierzawy gebowe ale musisz je wykazywac w doplatach i utrzymac powierzchnie przez te 6-7 lat czy ile tam wymaga mgr. Smialo wsiadaj w auto jezdzij od dilera do dilera po konkretne wyceny, zbliza sie koniec roku, a byc moze case claas czy cos ma takie same parametry i ciagnik na placu za 30k mniej.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to akurat jest nie realne właściciele nie zgodzą się na to ja obrabiam a oni muszą pobierać dopłaty i kropka nie przegada. No zobaczymy co z tego wyjdzie może też źle zrobiłem że powiedziałem że ciągnik jest za dotacje. Jak bym cicho siedział wgl inna może by gadka była i cena.. Spróbuję ten myk u innego dealera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli Ty obrabiasz musisz brać dopłaty inaczej to jest przestępstwo  zaraz zgłaszam to do Agencji 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Rozumiem chociaż tydzień trwania promocji, ale kilka godzin? Kilka godzin to moze być na ubrania a nie na ciągnik za taki pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

ponoc maja wrzucic na jakis portal (czyli pewnie te stronę co sumek podał) kilkadziesiąt (?) ciagników ktore juz sa skonfigurowane i bedziesz mogl je kupić. Co i jak to nawet handlowcy jeszcze nie wiedzieli jak z nimi gadałem


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarasm    0

VALTRA T174e Active, amortyzacja przedniej osi, amortyzacja mechaniczna kabiny, koła 650/65R42 i 540/65R30 Trelleborg felgi spawane, pompa 160l, przedni TUZ + 2 przednie elektrozawory, łacznik hydrauliczny, oswietlenie premium, przygotowany pod nawigacjie (Valtra 50% connected ), 3 predkości WOM, Sigma Power, dodatkowy wyświetlacz Smart Touch za 403 000zł. Dobra cena czy coś jeszcze można utargować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
4 godziny temu, vodz napisał:

Rozumiem chociaż tydzień trwania promocji, ale kilka godzin? Kilka godzin to moze być na ubrania a nie na ciągnik za taki pieniądz.

właśnie bardzo dobrze pomyślane i głównie pod inteligentnych ludzi. cieniasy drapiae się po głowie odpadają. chcesz kupić? wiesz co.patrzysz co mają .mają co chcesz i taniej.minuta i kupujesz i kasa w kieszeni. niezdecydowane cieniasy oblizuja paluchy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Rozumiem, bogaty klient, ale co ma do tego inteligencja? Czy dobrze pomyślane to się okaże, po tym ile maszyn sprzedadzą w te magiczne 9 h. No i pewnie jeszcze zakup przez internet. Tak, to zdecydowanie dla inteligentnych niecieniasów, niedrapiacych się po głowie tygodniami, którego producenta sprzęt wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

wrzucą z 15 maszyn sprzedadza pewnie wszystkie, nie wiem jak Wy ale ja patrzac na obrazek nie kupilbym ciagnika za 300 tysi, pewnie nie jestem tak intelygentny zeby lapac okazje :D 

  • Like 1

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409
9 godzin temu, jarasm napisał:

VALTRA T174e Active, amortyzacja przedniej osi, amortyzacja mechaniczna kabiny, koła 650/65R42 i 540/65R30 Trelleborg felgi spawane, pompa 160l, przedni TUZ + 2 przednie elektrozawory, łacznik hydrauliczny, oswietlenie premium, przygotowany pod nawigacjie (Valtra 50% connected ), 3 predkości WOM, Sigma Power, dodatkowy wyświetlacz Smart Touch za 403 000zł. Dobra cena czy coś jeszcze można utargować?

Rozsądna, chociaż pomyślał bym na twoim miejscu na zmianę opon, trelleborg od kilku lat to taki syf że szkoda gadać, gwarancję mają w d*pie a cena jedna z najwyższych, jakość tych opon skończyła się kilka lat temu teraz to bubel jak większość tylko droższy

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

matey a jak kupujesz auto w salonie,nie z obrazka? przeciez nowe.normalny zakup dla kazdego normalnego czlowieka,podkreslam "normalnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj