coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

tomek15h    110
18 minut temu, konio1011 napisał:

Valtra N 114E 40km eco, przedni tuz, amortyzacja osi i kabiny, podlokietnik + sterowanie ladowaczem w podlokietniku, ladowacz quick G5s, podnosnik 7,8t, oswietlenie premium opony 480,600 michellin, pompa 90l cena 330tys netto.. Tanio drogo???

Tanio jak z ładowaczem,mi wycenili w agricoli Jarosław taką samą tylko bez ładowacza za 330 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Jeśli dla Ciebie 330 netto za 100 km to jest tanio, to cena 400 za 170 wydaje się być normalna, a nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1216
3 godziny temu, Farmer6820 napisał:

Tak sumek dobrze mówi. Musisz pokazac faktury z 2 lat wstecz na 20 tys brutto. Jest tez zapis ze nie mozna było korzystac z prow 2007 do 2013 ale mam ciche informacje że mają to znieść. 

Ale prowadzenie firmy przez 2 lata czy korzystanie z prow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Oryginalny ładowacz kosztuje więcej niż 30 tys. zł netto. Jak pytałem handlowca Valtry to 35 - 40 tys. zł netto zależnie od wyposażenia. Sam traktor wychodzi około 290-295 tys. zł netto. Jak na ostatnie wyceny Valtry to faktycznie... jeszcze umiarkowana cena. Lecz przez wzgląd na nasze powyższe dyskusje, ja nie wiem czy warto go brać.

Wygląda ładnie i to by było chyba tyle z jego zalet. :(

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Zalety valtry skończyły się na serii 3 i skrzyni hitech 3, te nowe to szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110
42 minuty temu, NewVario napisał:

Jeśli dla Ciebie 330 netto za 100 km to jest tanio, to cena 400 za 170 wydaje się być normalna, a nie jest. 

Żadna z obecnych cen za ciągniki i maszyny nie jest dla mnie do przyjęcia -ceny są zdecydowanie przewartościowane  a dilerstwo próbuje wyciskać z rolników ostatnie złocisze. Dotacje to czysta mistyfikacja nam rolnikom w obliczu tych cen nic z  ciężko osiągalnej dotacji nie zostaje .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurasman    10

co sądzicie o cenie 299 netto za MF 7714S z amortyzowaną osią?

stoi taki na placu w gravicie

da radę jeszcze coś zejść z tej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293

zapewni się da tylko się targuj ostro i ich tam nękaj trochę bo jak widzą że mogą zedrzeć to zedrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5
7 godzin temu, NewVario napisał:

Jeśli dla Ciebie 330 netto za 100 km to jest tanio, to cena 400 za 170 wydaje się być normalna, a nie jest. 

Tanio nie jest na pewno, ale  ja tez miałem wycenę prawie 330 netto bez ładowacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, melon10641 napisał:

Ale prowadzenie firmy przez 2 lata czy korzystanie z prow? 

Korzystanie z PROW 

Ten 7714 jest na dyna 6? Tego 7714 zrobili tylko po to zeby była tania 6 zazwyczaj wstawiaja tam dyna 4 i tak wychodzi. W tych pieniądzach mozna miec dobrze wyposazona kubote 150 koni i ona tez zrobi robotę.a komfort będzie lepszy jak w maseyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
15 godzin temu, melon10641 napisał:

Ale prowadzenie firmy przez 2 lata czy korzystanie z prow? 

Ja z tego korzystałem, i prowadzenia firmy na pewno nie zniosą, a z tego co wiem to z prow można było korzystać tylko punktów się za to nie dostawało .A z tego programu co na jesieni jest te 150 tys raczej się nie kupi ciągnika ani maszyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Według mnie nie ma szansy, bo musisz mieć potwierdzenia wpisu do rejestrów , faktury itd, także moim zdaniem nie wykonalne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badboy27    8

Co myślicie o takiej ofercie pomijając to że ogólnie jest drogo

Massey Ferguson 7715 miękka oś, amortyzacja kabiny, hydraulika na elektrozaworach, tuz, skrzynia 50 bo podobno niema za nią dopłaty, klimatyzacja manualna, opony 650 tył i 540 przód cena 376 tyz. netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293

jeszcze z miesiąc temu za takiego na dyna vt, wersja exclusive, grammer z aktywną wentylacją, dotykowy wyświetlacz, nawigacja z prowadzeniem równoległym 2,5cm, opony Trelleborg, klimatronik, pompa 150l, i wychodził 10tys taniej po negocjacjach jak ten co Tobie wycenili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badboy27    8

Ciekawe czy ta cena co piszesz jest aktualna bo jak tak to coś mnie mocno chcą wydoić. Jeszcze po ciężkich negocjacjach dorzucili monitor ten nowy 2 w 1. Ale ten na dyna 6 a gdzie dostałeś taką cenę bo dealer a dealer to też różnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293

diler to jedno ale trzeba negocjować z agco polska bo diler nie wiele może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badboy27    8

Niedawno mieli podwyżkę może to oferta sprzed podwyżki ale chodźby nawet to cena bajka. Ja mam dealera w Zamościu Gravit ciężko z nimi negocjowac a muszę niedługo zamawiać żeby na jesienne sianie dojechał. Poradz jak dobrą cenę wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293

czyli firma ta sama z nimi się ciężko negocjuje bo oni przyzwyczajeni są do nabijania kabzy z ładowarek, podsuń im pomysł jak sami do tego nie dojdą że niech rozmawiają z agco A jak nie to niech jakiś dyrektor sprzedaży przyjedzie, podwyżki podwyżkami ale powinni zejść sporo, oni jak zarabiają 5dyszek na ładowarce to i tu próbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badboy27    8

Podobno ten handlowiec wynegocjował od agco monitor. Ale kurcze cena spora przy Twojej. Ty też w Gravit Zamość miałeś oferte. Był u mnie na pokazie i już ma parcie żeby sprzedać

Edytowano przez badboy27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Ja już mam zaklepane go 7718s za 390tys netto bez AdBlue w czerwcu ma firma go dostać na plac 😉 bo teraz jak bym nowego zamówił to za taki sam model z AdBlue już musiał bym dać 430tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badboy27    8

Zadzwonię dla porównania do Lublina bo dla mnie to bez różnicy bo mam do Gravitu  Lublin czy Zamość prawie te same kilometry. Zobacze co powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzytkowniq    5
Dnia 20.04.2019 o 15:18, Macius napisał:

Ja już mam zaklepane go 7718s za 390tys netto bez AdBlue w czerwcu ma firma go dostać na plac 😉 bo teraz jak bym nowego zamówił to za taki sam model z AdBlue już musiał bym dać 430tys

Bez adblue? Coś kolego pomieszałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj