coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

johniy861    78
valtry nie kupie bo mi sie nie podoba. Zresztą mam swoją jedyną słuszną markę 😁😁 ta t234 tez w bardzo dobrych pieniądzach a z drugiej strony to ta cena powinna być maksymalna a nie ,,po upuście,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78
wiem wiem 😁 ale i tak to będzie tylko podróba 😎 a tak na poważnie znajomy ma valtre n144 i bardzo ją chwali a robi nią wszystko od grubera az po opryski juz parę lat i nie miał większych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

sumek666 napisał:

Grudzień 2018 

Cena "okazyjna" tylko jak dla mnie i żebym się nie chwalił publicznie 😂🤣😅 

xc8vg2.jpg

a2lw7.jpg

Rok temu to udało mi się wyrwać n134 active w podobnej konfiguracji za 310 netto Nawet może lekko bogatsza wersja

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174
4 godziny temu, sumek666 napisał:

Grudzień 2018 

Cena "okazyjna" tylko jak dla mnie i żebym się nie chwalił publicznie 😂🤣😅 

xc8vg2.jpg

a2lw7.jpg

Zajebało im na łeb już. Tyle powiem.

4 godziny temu, sumek666 napisał:

Grudzień 2018 

Cena "okazyjna" tylko jak dla mnie i żebym się nie chwalił publicznie 😂🤣😅 

xc8vg2.jpg

a2lw7.jpg

Zajebało im na łeb już. Tyle powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109
4 godziny temu, sumek666 napisał:

 

Juz wiesz skad moja miłość do AGCO? Nie dość, że rozjebali sieć dilerska bo do Korbanka miałem 60 km a do siedziby głównej mam 40 km ale nie... muszę kupić ciągnik od dilera oddalonego 180 km bo oni mają regionalizację. Jaja ze robią. 

Ta cała rejonizacja to nadaje się do UOKiK-u. Mamy wolny rynek i powinienem sobie wybrać sprzedawcę. O braku możliwości porównania i negocjacji cen nie wspomnę, bo zawsze się słyszy: "ja to panu sprzedać nie mogę, bo to nie mój rejon"

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

U dealera Valtry trzeba postępować trochę inaczej niż zwykle - trzeba się najpierw zapytać - o najczęściej zamawiane przez dealera wersje - i modelowe, i wyposażeniowe (co tam konkretnie sobie zamawiają i w jakim wyposażeniu) i ich ceny.  A jak się zacznie od konfiguratora i konfigurowania wersji idealnie pod siebie, to może się szybko okazać, że wybrany model nawet w dość prostym wyposażeniu wyjdzie drożej od tej dość bogatej lub bardzo bogatej wersji wyposażeniowej, ale zamawianej w większej ilości lub mającej jakiś upust (dotyczy to też modelu). W salonie JD - z góry wiadomo co jest w promocji... u Valtry już nie.

Nie mówię że zawsze to się sprawdza, ale dla N114 - na pewno tak (przynajmniej w ubiegłym roku).

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

▶️Valtra ogłosiła nowości na 2019 rok!🚜👍😃😃

▶️▶️▶️Wśród nich chyba najbardziej oczekiwaną była nowa przekładnia powershift HiTech 4, która od tego roku pojawiła się w modelach A104 i A114. 
Oferuje ona 4 zakresy po 4 biegi, z czego 6 przełożeń mieści się w najczęściej wykorzystywanym zakresie prędkości pomiędzy 4 a 12 km/h. Z kolei przekładnia 32/32 oferuje jazdę z prędkością… mniejszą niż 100 m/h przy 1400 obr/min. 😎

▶️▶️▶️Od stycznia 2019 r. seria T i S jest produkowana z silnikami spełniającymi normę emisji spalin Stage 5, natomiast ciągniki serii N począwszy od wiosny (model N174) i od jesieni (modele N134 i N154). Będą napędzane silnikami LFTN-D5 AGCO Power z technologią SCR. Seria N oraz T w dalszym ciągu nie będzie miała zaworu recyrkulacji spalin (EGR), a w serii S współczynnik recyrkulacji będzie utrzymany poniżej 15%.

▶️▶️▶️Nowością w serii N jest pneumatyczna amortyzacja przedniej osi o nazwie AIREM. Valtra przekonuje, że amortyzacja pneumatyczna to lepsze tłumienie drgań podczas prac wykonywanych ze zmiennym obciążeniem przedniej osi, czyli np. pracy z przednim ładowaczem czołowym. Podobnie, jak silniki z normą Stage 5, nowe rozwiązanie będzie dostępne wiosną w modelu N174 oraz jesienią w modelach N134 i N154.🚜🚜🚜

▶️▶️▶️Valtra przedstawiła platformę serwisową „Connect, Care & Go”, która ułatwi i skróci czas obsługi technicznej ciągnika. Za jej pośrednictwem użytkownik ma aktualne informacje o swojej maszynie (poziom paliwa, lokalizacja, komunikaty błędów itp.) na ekranie komputera lub smartfona. Może także udzielić dostępu lokalnemu dilerowi, który przedstawi ofertę przeglądu technicznego lub przeprowadzi diagnostykę powstałych błędów. Serwis jest już dostępny dla serii N i T, a w ciągu tego roku również dla serii A i S.👍👍👍

▶️▶️▶️Więcej na temat nowości w 2019 roku przeczytacie w magazynie profi.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Za 340tys netto to ja miałem w listopadzie 2015r na testach pokazówkę T174e versu... Za 360tys była nówka z fabryki. Ceny do negocjacji! Widzę że dojenie trwa dalej. Ciekawe jak się skończą fundusze unijne czy tak będą cenniki szły w górę jak nikt nie będzie kupował

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2200
1 godzinę temu, Przemo85 napisał:

Za 340tys netto to ja miałem w listopadzie 2015r na testach pokazówkę T174e versu... Za 360tys była nówka z fabryki. Ceny do negocjacji! Widzę że dojenie trwa dalej. Ciekawe jak się skończą fundusze unijne czy tak będą cenniki szły w górę jak nikt nie będzie kupował

 

U mnie we wsi jeden kupił kilka lat temu 120 konną valtrę za około 250-300 tyś a już przed nowym rokiem mu ją zabrali. Te nowe są nawet nawet ale strasznie drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

sumek666 napisał:

Ja daje AGCO 2 lata i pójdą z torbami :D

u nas będa mieli lipną sprzedaż ale jak wchodzą na rynek stanów, kanady, to jest ogólnie światowa juz marka więc fla nich mały Polski rynek nie robi wrażenia

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100
Orientuje sie ktos czy w seri 5700 sl MF sa roznice w podzespolach pomiedzy kolejnymi modelami?? W specyfikacji wszystko wydaje sie takie samo tylko moc inna? Wiec jezeli wzialbym 5710 sl i zczipowal to wyjdzie na to samo co np 5713?? Czy sa jakies roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
4 godziny temu, konio1011 napisał:

Orientuje sie ktos czy w seri 5700 sl MF sa roznice w podzespolach pomiedzy kolejnymi modelami?? W specyfikacji wszystko wydaje sie takie samo tylko moc inna? Wiec jezeli wzialbym 5710 sl i zczipowal to wyjdzie na to samo co np 5713?? Czy sa jakies roznice?

to zależy. najlepiej patrzeć w katalogu z częściami. w serii 5600 między modelem 5611 a 5612/13 są jakieś różnice w elementach silnika/podzespołach silnika, ale co i jak  nie pamiętam dokładnie. a między 5612 i 5613 chyba nic nie znalazłem. reszty nie przeglądałem 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60
13 godzin temu, forterra11441 napisał:

W jakim wyposażeniu ten MF?

Skrzyni Dyna6 przedni tuz miękka os, kbina efficient, koła 650, dodatkowe reflektory i parę innych pierdòł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Ale co na elektrozaworach?? Mam ofertę też na John Deere 6170M

Edytowano przez Macius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
Porównujcie wyposażenie kaka w kake a nie w jednym zrezygnujesz z czegoś tam a wdrugim dołożysz i jest rozstrzał cen i zaraz opinia że ten drogi a ten tani, to tak jakby porównywać 180km audi w standardzie do 180km mercedesa na full wypasie cena bardzo różne a moc ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj