coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

fulton    18
Potrzebuje namiaru na jakiegoś dealera MF ze świętokrzyskiego. Jest serwis w Goicu ale to chyba korbanek a jego wolal bym ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7
Dnia 6.12.2017 o 19:24, mickas092 napisał:

N104 Hitech 5
przednie błotniki skrętne,

Nie bierz tych badziewnych błotników, jak już weźmiesz to kup sobie od razu takie plastiki po których się ślizgają. Kumpla w T3 namówili, po roku jedzie patrzy a błotnik mu lata jak starej ku... cyc staje ze strachu że koło ma poluzowane, to tylko blotnik lata. Drugi padł po 1.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89

Czy to AGCO k...wa niepoważne jest????!!! Ani strony internetowej w języku polskim, ani informacji o aktualnej sieci dealerskiej MF cz Fendta na terenie kraju...

Podejście do potencjalnego klienta bardzo oryginalne w stosunku do innych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawidsss    0

Chciałem się zapytać ile kosztują ciągniki masseya od 135 km tylko 6 cylindrowych i gdzie jeszcze oprucz w korbanku je sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Można niby dzwonić do AGCO w Paczkowie . Oni tam przedtem mieli tylko valtry, ale teraz podobno wszystko z AGCO wyceniają, jednak na placu tylko valtra aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Kolo mnie tez jest agco i do tej pory mieli tylko valtre może podjade i zapytam czy mogą zamówić tez MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Tez o tym słyszałem i ze od początku roku będą znani dealerzy w całym kraju, a tutaj cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

to prawda ze agco nie ma gotowej strony na Polske i informacji o sieci dilerskiej w pl. ja szukam fendta.i poprostu podzwonilem po dillerach valtry. jesli szukacie fendta lub mf to najlepiej tak szukac.nowi sprzedawcy fendta wdrazaja sie w nowa marke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
U dealerów valtry można zamawiać fenda, a czy będzie tez MF to jeszcze nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

Słyszał lub widział ktoś nowego MF-a 5708 SL? na rynku jest 5708 i ma maskę od serii 4700 ale mi chodzi o nową wersje 5708 SL maska od serii 5600 ktoś ma podobne  info na ten temat? bo ni słychu ni widu na necie na zagranicznych www a dealer gada że będzie od lutego taka wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

no ja wiem że global ale wygląda tak: 

MF5710G_DYNA-4_X_32_ROTATE_MASTER_0001.p

A ponoć nowa wersja 5708SL MA WYGLĄDAĆ TAK MA MIEĆ 85 KONI słyszał ktoś o tym że wchodzi model na rynek z tą maską?MF5713_Loader_Front_3-4_Driver_Side_1_St

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

masz rację!
silniki będą te same ale skrzynia DYNA-4. Niestety nie wiem kiedy to nastąpi.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Może później się pojawią modele z 3 cylindrami - jako następcy modeli 5608, 5609, 5610.

5700 S to 5700 SL po liftingu - na plus. Z dodanym jednym modelem o mocy 95 KM (5709 S), ale to też traktorek 4 cylindrowy.

Ciekawe jak będzie wyglądał cennik.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

AGCO Polska podobno ma być droższe niż AGCO Korbanek. ;) z plotek wiem, że AGCO nie daje dobrych warunków swoim nowym dilerom.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Jutro zajrzę to Gravitu w Lublinie. Zbadam temat. Ale w Gravicie z tego co słyszę, to w ogóle nie jest tanio. Na początku premia za nowość (S) pewnie też będzie. Ale z czasem cena powinna się ustabilizować.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można wyczytać na fanpage'u Korbanka na fb wygląda jakby nadal mieli dostęp do AGCO i nie mówię tu o ich zapasach zamówionych przed końcem roku. Jeśli by się to sprawdziło i korbanek nadal miał AGCO, lecz już nie na wyłączność to myślę, że nowi dealerzy nie będą mieli szansy się nawet wybić przy rozwiniętej sprzedaży i serwisie Korbanka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

korbanek z fendta sprzedaje tylko to co ma na placu i koniec wspolpracy.byc moze bedzie mial uzywane.i ot jest ostateczna wersja historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15
5 godzin temu, Kos_pl napisał:

Może później się pojawią modele z 3 cylindrami - jako następcy modeli 5608, 5609, 5610.

5700 S to 5700 SL po liftingu - na plus. Z dodanym jednym modelem o mocy 95 KM (5709 S), ale to też traktorek 4 cylindrowy.

Ciekawe jak będzie wyglądał cennik.

Są już modele 5708, 5709 ,5710 następcy modeli 5600 z 3 cylindrami i dokładnie identyczną budową tylko maski mają od serii 4700

A właśnie mi chodzi o 5708 S czyli 85 koni 3-cylindry i maska od serii 5600.

 

To popytajcie o tą wersje 5708 S lub SL. Ja miałem umowę wstępną na 5608 ale  z powodu braku zielonego swiatła do kupna przez arimr  20 grudnia ciągnik został zarejestrowany na korbanka. Teraz dealer gada o modelu 5708 gadam mu że  maska od serii  4700 mi się nie podoba  a on się sprzecza że te nowe 5708 jest identycznym modelem jak 5608 i że w lutym przyjadą do polski pierwsze ciągniki.Zapytajcie swoich dealerów czy wiedzą coś takiego czy ja mam wciskany jakiś kit.

Edytowano przez lukasagro111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj