coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

kewin123    43
6 minut temu, mickas092 napisał:

Cene do oddania napisał tak od razu 258 tyś netto. Coś tam byś jeszcze utargował. 

 

Coś chyba przesadzasz  ciągnik z tak prosta skrzynia biegów  niemożliwe ja kiedyś też rozmawiałem ze sprzedawcą i ten model w podobnym wyposazeniu byla mowa ok 195 tys ale to bylo ze 3 miechy temu i tych ciagnikow nie bylu u nas jeszcze dlatego ciekawiło mnie jak to na dziś wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
14 minut temu, mickas092 napisał:

Cene do oddania napisał tak od razu 258 tyś netto. Coś tam byś jeszcze utargował. 

 

Ty może mówisz o serii N 104 to może by i sie zgadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
Dnia 18.12.2017 o 16:22, lukasz88 napisał:

witam. A może miał ktoś już wycenianą Valtrę A84?

A104 ok 200 tyś bez negocajcji.

Bliźniaczy model MF 5608 ok 160-170 tyś 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15
12 minut temu, sumek666 napisał:

A104 ok 200 tyś bez negocajcji.

Bliźniaczy model MF 5608 ok 160-170 tyś 

Mf 5608 220 tyś netto kosztuje mam aktualną ofertę. Teraz weszły nowe modele 5708 i 5709 to są troszkę tańsze bo maska i wszystko od serii 4. Dopiero modele od 5710-5713 maja maskę od serii 5 i wszystko ładniej wygląda.

Edytowano przez lukasagro111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

5608 za 220 tyś netto!!?? Tyle kasy za 3 cylindry!? W życiu nigdy. Za ta kasę JD 5100R z ladowaczem kupisz. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
2 godziny temu, sumek666 napisał:

5608 za 220 tyś netto!!?? Tyle kasy za 3 cylindry!? W życiu nigdy. Za ta kasę JD 5100R z ladowaczem kupisz. 

golasa z ładowaczem polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
3 godziny temu, sumek666 napisał:

A104 ok 200 tyś bez negocajcji.

Bliźniaczy model MF 5608 ok 160-170 tyś 

jaki to blizniaczy model mf 5608 to 3 cylindry i 85 km a valtra a104 4 cyl i 100 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Byłem oglądać MF 5710SL i miałem kilka ofert. Każda z nich była gorszą od Ariona 420-430. :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

5608 z full wypasem oczywiście,  czyli 12 halogenów  Przedni tuz + wom amortyzacja kabiny  biegi pełzaki, wąskie koła , tonowy blok, cena taka sobie z tym wyposażeniem pamiętajcie że zawsze można wgrać mapkę 105 ps.

JD dopiero seria 6 wygląda ciekawie, w 5 serii masz to samo co w polskim ursusie za 80 tyś.

Edytowano przez lukasagro111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15
może zle to sprecyzowałem. byłem chętny na jd 6095 rc i jeździłem tam kilkoma mniejszymi na placu ale dostałem zgode na zakup do 80 ps wiec został jedynie jd 5080g za 180 netto a ten model niestety mimo 4 garów nie ma połowy tego co mf 5608 wiec stąd moja ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Massey'e dużo skoczyły do góry, gdy zakończono produkcje serii 5400. Pamiętam jak stałem przed wyborem ciągnika i oglądałem 5407 lub 5408, cena trochę mnie zamurowało gdyż wtedy rok wcześniej kupowałem 5440 i ostatecznie udało sie jeszcze dorwać 5410 w fajnych pieniążkach ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    857

Na podlasiu oficjalnie nowym dilerem Massey Ferguson została firma ROLTOMA z Sokół. Miał ktoś z nimi do czynienia??? Specjalizowali się głównie w używkach. Mieli dilerstwo Ursusa ale czy dalej go będą mieli? Możliwe. W końcu MF jest z 3 półki wyżej jak ursus


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    11

Witam, 

Czy ktoś może orientował się w cenach Fendt 310 vario s4? 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 21.12.2017 o 15:47, sumek666 napisał:

Byłem oglądać MF 5710SL i miałem kilka ofert. Każda z nich była gorszą od Ariona 420-430. :)

To ile chcieli za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

224 później zeszli na 215 i temat się skończył . Z wyposażenia To tylko podstawą jak Klima obciążniki automatyka skrzyni biegów 3 pary hydrauliki koła 380R24 i 460R34 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowak5425    61

Na FB na oficjalnej stronie Korbanków pisali, że zostają dalej dealerami Mf'a i Fendt'a. To jak w końcu będą nowi czy zostaje Korbanek ?


Zapraszam na kanał YouTube : Nowakowsky. Filmiki  z budowy własnych konstrukcji oraz różnych remontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

To że dalej będą handlować Masseyem i Fendtem nie znaczy że zostają dilerem. Handluja tym co mają na placu i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj