coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

kamilb    11

Mi za MF 7714 tuz wom amortyzacja osi kabiny powiedzieli 77 tys euro netto chyba zawyżona cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Patrząc na dodatki, które chcesz mieć warte z 10 tys euro to nie wiem czy zawyżona. na pewno jeszcze do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

valtra A 104 KOŁA TYŁ 540r 34 przód 440r24 klima fotel pneumatyczy,  fotel pasażera,szyberdach ... 195 netto -wydaje sie drogo 

Edytowano przez kewin123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Pewnie jeszcze jest tzw. premia za nowość. Cena tak jak napisałeś - obecnie nie zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Pewnie jeszcze jest tzw. premia za nowość. Cena tak jak napisałeś - obecnie nie zachęca.

właśnie  ale i skrzynia bez biegów zmienianych pod obciązeniem  a cena  wysoka -za tą cenę to jd 5r mozna wyrwac -chociaż osobiscie wolałbym ciągnik z ad -blue niż z dpf-jak john 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Tak, skrzynia jest taka jak w MF serii 47xx 12x12, tylko że w tych MF-ach jest mechaniczny rewers. A Valtrze A można wziąć rewers elektrohydrauliczny.

I czy przypadkiem tej skrzyni biegów z tym elektrohydraulicznym rewersem nie stosuje też prawie połowę tańszy Ursus?

 

Odnośnie ceny, ja się spodziewałem okolic 160-165 tys. zł netto za model A104. Tym bardziej, że wersje wyższe - A124 i A134 nie różnią się tylko mocą od A104, ale też i masą, większym udźwigiem tylnego podnośnika i większym rozstawem osi (4500 kg, 5200 kg i 250 cm rozstawu osi - więc też w sumie nic nadzwyczajnego - wersja A104, A114 też by mogła mieć takie parametry, niestety tak nie jest).

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Tego MF 47xx też można doposażyć w rewers eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Ja tak się jeszcze zastanawiam - w tych traktorach tj. MF 47xx, nowej Valtrze A xx4 montowane są skrzynie biegów od Carraro czy może np. Gimy a może jeszcze innego producenta np. ZF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henryx    1

Myślę że takiego podstawowego dostaniesz za jakies 140 000 zł netto, no chyba ze chcesz tego z Polska kabina to moze bedzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

massey ferguson 4708 polska kabina skrzynia mechaniczna 12x12 z elktro-hydr rewersem komplet obciaznikow 145 netto

Massey ferguson 4707 kabina fabryczna reszta taka sama 155 netto

 

taka wycene dostałem bez zadnych negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

ci co mieli valtre łapią mf-fy i fendty  Ja wcześniej miałem 100 km do najbliższego  dealera MF a teraz będzie  8,5  :)

Skoro tak to ja nie będę miał do najbliższego dilera 40km tylko 90km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Głupoty opowiada, diler valtry może mieć tylko fendta i valtrę, MF ma mieć kompletnie oddzielnych dilerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Z tego co mówił mi sprzedawca "konkurencji" ceny u nowych dealerów mają się zmienić tzn. najdroższa ma być Valtra, później MF a Fendt najtańszy. Taką politykę chcą obrać. Ile w tym prawdy? Czas pokarze.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Nie wiem czy mają się zmienić ale na pewno ceny valtry od września na kazdy ciągnik zamówiony w fabryce dostały z góry ustaloną podwyżkę o 20%, w kwietniu było 10% czyli w ciągu pół roku valtra zdrożała o 30% więc coś w tym może i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Valtra i Fendt mają być sprzedawane u innych dealerów niż mf. Mf ma nie konkurować z Valtrą. Co do cen nie wiem jak będzie. Ale Valtry droższej od Fendta nikt nie kupi. Podejrzewam, że Valtra będzie cenowo się plasowała gdzieś pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 27.10.2017 o 17:50, sumek666 napisał:

Zna ktoś ceny MF 5710SL?

W podstawowym wyposażeniu może byc. 

 

200 TYŚ NETTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja dostałem ofertę na 224 tys. Jedynie dodatki to amortyzowana kabina, system autodrive, 3 pary hydrauliki, pompy 58 + 32 litry, max oświetlenie 12 lamp, obciążniki przednie 610 kg, opony 380R24 i 460R34 

Za 200 tyś. byłby do zaakceptowania 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

No jeśli Fendt miałby być tańszy od valtry to jego sprzedarz powinna jednak wzrosnąć, nie ma co się oszukiwać, zazwyczaj Fendt odpadał na starcie, ze względu na cenę. Trzeba cierpliwie czekać na ceny u nowych dilerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj